Keystone logo
Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Tanıtım

Berlin'in kalbindeki bir üniversite - uluslararası ve küresel bağlantılı

Berlin Uluslararası - Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Berlin'in merkezinde bulunan ve devlet tarafından tanınan ve kar amacı gütmeyen bir Alman uygulamalı bilimler üniversitesidir. Öğrencilerimizin akademik, kültürel ve dilsel potansiyellerini geliştiren ve onları küreselleşmiş bir dünyadaki uluslararası kariyerlere hazırlayan zorlayıcı, yenilikçi ve uygulamaya yönelik bir eğitim sunmaya kararlıyız.

Farklı ülkelerden ve 48 kıtadan ve 5 kıtadan gelen akademik kadromuzla üniversitemiz uluslararasılığı somutlaştırmakta ve açık fikirli, kültürlerarası ve ilham verici bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Berlin Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi aynı zamanda Hong Kong, İstanbul, Washington DC, Roma, Silikon Vadisi, Toronto ve Batum'daki üniversiteler, kampüsler ve akademik merkezler de dahil olmak üzere büyüyen uluslararası üniversite ağının bir parçasıdır ve bu nedenle çalışma ve staj değişimi için geniş fırsatlar sunmaktadır. Öğrencilerimiz ayrıca çeşitli Erasmus programlarına katılabilirler.

İngilizce Lisans Programları - Tasarım ve İşletme

Tüm çalışma programlarında öğretim dili İngilizce'dir. Hala İngilizcelerini onaylaması gereken öğrenciler için bir İngilizce Hazırlık Programı sunuyoruz. Ayrıca, uluslararası kariyer fırsatlarını daha da ilerletmek için, dil kursları seçmeli dersler olarak sunulmaktadır.

Tüm programlarımızın kalitesi, devlet tarafından tanınan ajans ACQUIN tarafından olumlu bir şekilde değerlendirildi ve onaylandı.

Neden Berlin Enternasyonalinde okudunuz?

 • İngilizce olarak tüm programlar
 • Pratik uygulama
 • Küçük gruplar halinde öğrenme
 • Küresel bir topluluğun parçası

Vizyonumuz

Berlin Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin vizyonu, öğrencilere entelektüel büyüme, bilgelik ve yaratıcılıklarını teşvik etmek ve geliştirmek için öğrenci merkezli uluslararası ve kültürlerarası bir eğitim ortamı sağlamaktır. Akademik ve idari personel, öğrencileri yönlendirmeye ve onları küresel bir toplumda üretken kariyerlere ve sorumlu vatandaşlığa hazırlama konusunda kararlıdır. BI, kültürlerarası ve disiplinler arası öğretim ve uygulamalı araştırma konusunda Almanya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biri olmayı hedeflemektedir. Akademik hedeflerimiz arasında bilgiye dayalı çözümlere ve toplumsal sorunlara olan bağlılığın yanı sıra toplumdaki inovasyon ve kalkınmaya katkı da bulunmaktadır. Ek olarak, BI uluslararası akademik işbirliği ve ortak projeler yoluyla kültürlerarası ve uluslar arası anlayışı desteklemektedir. Bu bağlamda, beş üniversiteden oluşan BAU Küresel Eğitim Ağı ile olan yakın ilişkilerinden faydalanmaktadır. Bu ağdaki tüm üniversiteler, bütünlük, saygı, mükemmellik, yenilikçilik ve sosyal sorumluluk temel değerlerini paylaşır. Bu ağ içinde bağımsız bir kurum olarak, Berlin Uluslararası - Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Akademik Senato tarafından kabul edilen kendi kişisel görev beyanına ve akademik profiline sahiptir.

Küresel bir topluluğun parçası olun

48 milletten öğrenci Berlin Uluslararası Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde okumaktadır. Berlin International, öğrencilerin seyahat etmelerini ve çalışmalarını farklı yerlerde sürdürmelerini sağlayan küresel bir ağın parçasıdır. Buna ek olarak, üniversite dünyadaki üniversitelerle çok sayıda işbirliğinden yararlanmaktadır. Berlin International'da okumak, öğrencilere yurtdışında okumak için eşsiz fırsatlar ve onları küreselleşmiş bir çalışma ortamında kariyerleri için hazırlayan uluslararası bir çalışma deneyimi sunar.

İstatistik

Berlin Uluslararası gerçekler

 • Berlin International'da 70 farklı milletten eğitim alıyor ve ders veriyor
 • Öğrencilerimizin %66'sı uluslararası ve dört kıtadan
 • Öğretim kadromuzun %84'ü uluslararası üniversitelerde okudu veya çalıştı
 • Profesörler ve Öğretim Görevlileri ile %100 kişisel iletişim

  Konumlar

  • Berlin

   Salzufer,6, 10587, Berlin

  sorular