Keystone logo
Berea College

Berea College

Berea College

Tanıtım

Berea College , sınırlı ekonomik kaynaklara sahip akademik olarak gelecek vadeden öğrencilere yüksek kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Her öğrenciye bir Öğrenim Sözü Bursu verir, böylece hiçbir Berea öğrencisi asla harç ödemez. Berea, Güney'deki ilk ırklararası ve karma eğitim veren kolejdir ve sürekli olarak ülkenin önde gelen liberal sanat kolejleri arasında yer almaktadır.

Berea'nın eğitim deneyimi, öğrencilere dünyayı başarılı bir şekilde gezinmek için bilgi ve beceri sağlar. Kolej, zorlu ancak destekleyici bir öğrenme ortamı sağlar. İster sınıfta olun, ister bir Toplantıya katılın, stajyerlik yapın, yurtdışında okuyun veya çalışmayı akademik hedeflerle ilişkilendirin, eğitim deneyimi gerçekten başka hiçbir şeye benzemez. Öğrenciler, sınıf içinde ve dışında deneyimsel öğrenme fırsatlarına sahiptir.

Berea deneyimi, entelektüel, fiziksel, estetik, duygusal ve ruhsal potansiyelleri besler ve bunlarla birlikte anlamlı taahhütlerde bulunma ve bunları eyleme dönüştürme gücüne sahiptir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Berea

    Chestnut Street,101, 40403, Berea

    sorular