Keystone logo
Beacon College

Beacon College

Beacon College

Tanıtım

Beacon College , Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu ve diğer Öğrenme Farklılıkları olan öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına benzersiz bir şekilde hizmet eden, akredite, liberal bir yüksek öğretim kurumudur.

Beacon College , özellikle öğrenme güçlüğü, DEHB ve diğer öğrenme farklılıkları olan öğrencilerin lisans hazırlıklarına ve başarısına adanmış sanat, bilim, işletme ve teknoloji alanlarında rekabetçi bir yüksek öğretim kurumudur. Beacon, misyonumuz ve odaklandığımız arenada bu lisans uzmanlığı alanında önde gelen Amerikan kurumlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Beacon College , ülkede yalnızca öğrenme güçlüğü çeken ve DEHB olan öğrencilere lisans derecesi veren ilk akredite oldu. Kolej, her öğrencinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan akademik ve kişisel destek hizmetleri sunarak kendini öğrenci başarısına adamıştır. Beacon College , her üyesini kucaklayan, kabul eden ve destekleyen gerçek bir topluluktur.

Beacon College hakkında alışılmadık derecede vizyoner ve son derece başarılı olan çok şey var. Öğrencilerimiz ve mezunlarımız, eğitim misyonumuzun etkisi, değeri ve etkisinin canlı tanıklığını sunar. Geçtiğimiz on yıl içinde, Amerikan yüksek öğretiminde eşi benzeri olmayan başarılar elde ettiler.

Konumlar

  • Leesburg

    East Main Street,105, 34748, Leesburg

    sorular