Keystone logo
Ball State University Teachers College

Ball State University Teachers College

Ball State University Teachers College

Tanıtım

Ball State Üniversitesi Öğretmen Koleji, Indiana'daki en büyük eğitimci hazırlık programıdır. Ball State University, altı kolejde ulusal olarak tanınan 30'dan fazla program sunmaktadır. Ball State University programındaki öğrencilere, titiz hazırlık ve zengin ve çeşitli uygulama deneyimleri yoluyla içerik alanlarında ve pedagojide mükemmellik sergilemek için birçok fırsat sunulur.

Seçkin fakültemiz, ödüllü akademik programlarımız ve zengin topluluk işbirliği mirası ve öğretmen hazırlığı, öğrencilere yenilikçi bir eğitim yaklaşımı sağlar.

Misyonumuz yarının öğretmenlerini hazırlamak ve mevcut eğitimcilerin becerilerini geliştirmektir. Ama aynı zamanda eğitim alanını ilerletecek araştırmalardaki kritik rolümüzü de ciddiye alıyoruz. Çeşitliliği tanıyan, yansıtan ve kucaklayan profesyoneller hazırlama sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz.

Ortak sorumluluğumuz, küresel bir topluluğun çeşitliliğini tanıyan, yansıtan ve kucaklayan profesyoneller hazırlamaktır. Çeşitlilik, ırk, etnik köken, kültür, dil, istisnai durum, cinsiyet, cinsiyet ifadesi, yaş, cinsel yönelim, sosyoekonomik durum, bölgesel / coğrafi arka plan ve dini içerir.

Herkes için kapsayıcılık, eşitlik ve eğitim fırsatlarına adanmış çeşitli öğrenci, öğretim üyeleri ve personel topluluğunu işe almaya, desteklemeye ve elde tutmaya kararlıyız.

Taahhüdümüz, öğretim uygulamaları ve müfredat, öğrenci kabul politikaları, öğretim üyeleri, personel işe alma ve işe alma uygulamaları, meslektaş katılımı ve ödül sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu taahhüt, tüm yazılı departman ve kolej politika ve prosedürlerinde ve ilerleme ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak için devam eden değerlendirme uygulamasında yansıtılmaktadır.

Konumlar

  • Muncie

    North McKinley Avenue,881-959, 47303, Muncie

    sorular