Keystone logo
Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Tanıtım

Ho Chi Minh City University of Technology – Vietnam Ulusal Üniversitesi Ho Chi Minh City ( HCMUT-VNUHCM ), 1957'de kurulmuş olup, Vietnam'da devlete ait ve kapsamlı bir üniversitedir.

Üniversite, Vietnam'daki akademi, bilimsel araştırma ve teknoloji transferinin önde gelen merkezi olarak kabul edilmiştir.

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) , Vietnam'da HCERES (Avrupa) ve AUN-QA'dan (ASEAN) aynı anda Akreditasyon alan ilk ve tek üniversitedir.

Program akreditasyonu için HCMUT, Vietnam'da iki ana dalda ABET'i (Mühendislik ve Teknoloji Sertifikasyon Akreditasyon Kurulu, ABD) elde eden ilk üniversitedir: Bilgisayar Bilimi ve Bilgisayar Mühendisliği . Ayrıca 9 ana dalda AUN – QA (ASEAN Üniversite Ağı Sertifikasyonunda Kalite Güvencesi) elde ettik: Telekomünikasyon Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, İşletme, Endüstriyel Sistem Mühendisliği, Otomatik Kontrol Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği.

ÇALIŞMA PROGRAMLARI ALANLARI

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT), Lisans seviyesinden Doktora seviyesine kadar eğitim programları sunmaktadır. Çeşitli anadallarda seviye: Petrol Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstriyel Yönetim, Bilgi Teknolojisi, Makine ve Mekatronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Ulaştırma Mühendisliği, Çevre Teknolojisi ve Yönetimi, vb.

HCMUT, uluslararası öğrenciler için eğitim dili İngilizce olan lisans ve yüksek lisans eğitim programları sunmaktadır.

DÜNYADA BAĞLANTILAR

HCMUT, Monash Üniversitesi (Avustralya), Queensland Üniversitesi (Avustralya), Adelaide Üniversitesi (Avustralya), Sidney Teknoloji Üniversitesi (Avustralya), Macquarie Üniversitesi (Avustralya), Griffith Üniversitesi (Avustralya) gibi dünyanın dört bir yanındaki prestijli üniversitelerle işbirliği yapmaktadır. ), Güney Avustralya Üniversitesi (Avustralya), Deakin Üniversitesi (Avustralya), Wollongong Üniversitesi (Avustralya), Otago Üniversitesi (Yeni Zelanda), Auckland Üniversitesi (Yeni Zelanda), Nagaoka Teknoloji Üniversitesi (Japonya).

Böylece öğrenciler, partner üniversitelerin verdiği lisans derecesi için partner üniversitelerimize geçiş yapma ve maksimum 02 yarıyıl içerisinde akademik veya kültürel programlar için değişim yapma olanağına sahip olurlar.

HCMUT'A HOŞ GELDİNİZ!

İletişim detayları:
Email: [email protected]WhatsApp Numarası: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Sıralamalar

QS Rankings tarafından Asya'daki 400 üniversitenin en son sıralamasında, bir önceki yıla göre 5 sıra daha yüksek olan 167. sıradayız, bu da HCMUT'un Asya'daki En İyi 170 Üniversite arasında olduğu anlamına geliyor .

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

sorular