Keystone logo
© ASOMI College of Sciences
ASOMI College of Sciences

ASOMI College of Sciences

ASOMI College of Sciences

Tanıtım

Uluslararası Kolej

Yüksekokulumuz, Yüksek Öğrenim dünyası ile kurumsal bağlam arasındaki somut sinerjiden doğar. Bu, Küresel Eğitimde yeni paradigmalar ve modeller geliştirmek için yapılır ve bu nedenle temel önceliklerimizden biri işbirliklerine, stajlara ve uluslararası ilişkilere dayalı bir gerçeklik yaratmaktır.

Yükseköğretim programlarını, öğrencilerimizi büyüme trendlerinde hızlı ve çok sayıda değişiklikle tanımlanan bir pazara hazırlayan özelliklerle yapılandırmayı hedefliyoruz. Mezunlarımız, umarız, ulusal sınırların çok ötesine uzanan, dünya çapında ortaklıklara ve ağlara ulaşan geniş bir vizyonla bu fırsatları değerlendirebilecek liderler olacaklardır.

Bu nedenle kolejimiz farklı ülkelerde eğitim ve staj olanakları sunmakta ve onlara önde gelen şirketler ve önemli araştırma merkezleri ile önemli ortaklıklar sağlamaktadır.

Akredite Kurum

ACS – ASOMI College of Sciences , akademik bağlamda yenilikçi modeller ve çözümler geliştirmek, etkili araçlarla desteklenen bir eğitim deneyimine yönelik öğrenme kapasitesini geliştirmek ve öğrenciyi hayatın merkezine gerçek bir kahraman olarak yerleştirmek amacıyla kurulmuş, akredite bir Yüksek Öğretim Kurumudur. eğitim yolu, onu başarılı bir profesyonel olmaya hazırlıyor.

Misyon

ACS – ASOMI College of Sciences , bu iki yönün/gerçeğin eşleşmesini teşvik ederek akademik ve pratik dünya arasındaki buluşmayı teşvik etme misyonuna sahiptir. Bu nedenle yüksek kaliteli pazar odaklı hazırlık sağlar. ASOMI College of Sciences tarafından geliştirilen ağ sayesinde, profesyonel ve akademik bir somut deneyim ve alaka düzeyine sahip, oldukça yetkin öğretmenlerden oluşan bir panel sayesinde mümkün olmaktadır.

Vizyon

ACS College of Sciences'ın vizyonu, öğrencileri için sayısız eğitim ve profesyonel fırsatlar geliştirmesini sağlayan uluslararası düzeydeki bağlılığı vurgulamaktadır. Onlarca Ortak ve İşbirliği ile temasa geçmek ve çeşitli uluslararası staj fırsatlarına katılmak için Avrupa'daki farklı kampüslere ve mekanlara katılabilirler. ACS College of Sciences'daki eğitim teklifleri Sağlık, İşletme, Hukuk ve Dijital inovasyon gibi farklı alanlara uzanıyor.

Amacımız

Amaç, her öğrencinin akademik ve mesleki gelişimi için faydalı araçlar sağlamaktır ve bu, her bir öğrenciye sürekli dikkat gösterilmesi yoluyla gerçekleşir, böylece her bir kaynak tam potansiyelini gerçekleştirmeye odaklanır. Öğrencilere sunulan mentorluk ve özel ders programları, onları hem kişisel hem de profesyonel doyuma götüren toplumda değerli bir rol oluşturmaları için onları desteklemek ve ilham vermek üzere yapılandırılmıştır.

Konumlar

  • Pembroke

    Block D Giorgio Mitrovich Street, PBK 1014, Pembroke

    sorular