Keystone logo
© Art Academy of Cincinnati
Art Academy of Cincinnati

Art Academy of Cincinnati

Art Academy of Cincinnati

Tanıtım

Küçük olabiliriz ama taahhüdümüz büyük. Bu, öğrencilerimizin kendilerine verdikleri aynı taahhüttür: ellerinden gelenin en iyisini yapmak. Art Academy of Cincinnati , görsel sanatlarda zengin bir yenilik ve mükemmellik geleneği inşa ederek 1869'dan beri bu taahhüdünü sürdürüyor.

Sanat Akademisi, ülkedeki en küçük dört yıllık sanat kolejlerinden biridir ve bu bizim en güçlü yönlerimizden biridir: Öğrencilerimizin gerçekten kendileri olmaları anlamına gelir. Fakülteden bireysel ilgi, kişisel vizyonlarını geliştirme özgürlüğü ve kimliklerini şekillendirmek için eşsiz bir fırsat alırlar.

AAC'de sadece eğitim almayacaksınız; kişisel ve sanatsal olarak kim olduğunuzu keşfetmeye başlayacaksınız. Burada geçirdiğin dört yılın sonunda, başlangıçta olduğun kişi olmayacaksın.

Daha Büyük Bir Şeyin Parçası Olun

Art Academy of Cincinnati deneyiminiz, en parlak, en canlı benliğinizi keşfetmekle ilgilidir. Sanatsal sesinizi bulmak ve onun yankılanmasını sağlamakla ilgili.

Kuralları çiğneyen yaratıcılardan oluşan kollektifimizin bir parçası olarak, cesur riskler almak, hayal bile edemediğiniz medyayı keşfetmek ve henüz kimsenin hayal etmediği çağdaş görsel sanat ve tasarım formları icat etmek zorunda kalacaksınız.

Geleceğin sanatı ve tasarımı burada başlıyor. Seninle başlar.

Yenilikçi Eğitim

Art Academy of Cincinnati 21. yüzyıl sanatının ve tasarımının radikal risk almayı gerektirdiğini biliyoruz. Bu işbirliği, inovasyonun kalbinde yer alır. Geleceğin, gerçek dünyadaki sorunları çığır açan yollarla düşünerek, yaratarak ve çözerek yapıldığını.

Disiplinler arası müfredatımız, sizi çağdaş sanat ve tasarımın ön saflarında yer alan bir geleceğe hazırlamak için tasarlanmıştır. Ana-akışkan programlarımız size disiplinler arasında deney yapma ve keşfetme özgürlüğü ve eğitiminizi vizyonunuza uyacak şekilde özelleştirme gücü verir.

İstatistik

 • Ulusal ortalama olan %27* -AAC ve Inside Higher Ed ile karşılaştırıldığında, mezunların %75'i ana dallarıyla ilgili alanlarda hala istihdam edilmektedir.
 • AAC öğrencilerinin %100'ü giriş bursu alır
 • 8:1 Öğrenci-Fakülte Oranı
 • #25 Cincinnati, Ohio - ABD'de Yaşanacak En İyi Yerler -Forbes

  kabul

  Uluslararası öğrenciler

  Art Academy of Cincinnati deneyiminiz, en parlak, en canlı benliğinizi keşfetmekle ilgilidir. Sanatsal sesinizi bulmak ve onun yankılanmasını sağlamakla ilgili.

  Kuralları çiğneyen yaratıcılardan oluşan kollektifimizin bir parçası olarak, cesur riskler almak, hayal bile edemediğiniz medyayı keşfetmek ve henüz kimsenin hayal etmediği çağdaş görsel sanat ve tasarım formları icat etmek zorunda kalacaksınız.

  Geleceğin sanatı ve tasarımı burada başlıyor. Seninle başlar.

  Uluslararası Başvuru Kontrol Listesi

  1. Web sitemiz üzerinden başvuru.
  2. Portföy incelemesi: Kişisel fikirlerinizi ve ilgi alanlarınızı gösteren ve sanatsal, teknik ve yaratıcı yeteneklerinizi gösteren 8-10 adet orijinal çizim ve/veya yazı gönderin. Portföyünüzü göndermenin birkaç yolu vardır:
   • Slideroom: Portföyünüzü çevrimiçi olarak Slideroom'a yükleyin.
   • Yüz yüze: Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
   • Ulusal Portföy Günü: Ulusal Portföy Günü etkinliği için bize katılın.
   • Sanal: Danışmanlarımızdan birinden geri bildirim almak için sanal bir toplantı planlayın.
   • Resmi Lise Transkripti: 2.0 veya daha yüksek bir GPA gereksinimimiz var. World Education Services, International Education Research Foundation veya Educational Credential Evaluators gibi akredite bir değerlendirme servisinden resmi bir lise transkript değerlendirmesi sağlamalısınız. Lütfen değerlendirilmemiş transkriptleri kabul etmeyeceğimizi unutmayın.
   • Lütfen değerlendirilmemiş veya İngilizce'ye çevrilmemiş transkriptleri kabul etmeyeceğimizi unutmayın.
   • Bir öğrencinin transkripti ABD Not Ölçeğinde (AF ve %0 - %100) veya benzeri ise kabul edilecek ve değerlendirilmesine gerek kalmayacaktır.
   • İngilizce Dil Yeterliliği (ELP):
   • TOEFL: Minimum puan gereksinimleri kağıt tabanlı testte 550, bilgisayar tabanlı testte 213 veya internet tabanlı testte 80'dir.
   • Duolingo: AAC'nin kabul ettiği minimum test puanı 90'dır. Öğrenciler puanlarını doğrudan AAC'ye gönderebilir veya bir testin gönderilmesini talep edebilir.
   • Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS): en az 6 test puanı.
   • Halihazırda Amerika Birleşik Devletleri'nde veya ağırlıklı olarak İngilizce konuşulan bir ülkede yaşayan veya okuyan uluslararası öğrenciler, Uluslararası Koordinatör ile görüştükten sonra ELP'den feragat edebilirler.
   • AAC, başvuru tarihinden iki yıldan daha önce yapılmış herhangi bir testi kabul etmeyecektir. Bir yıl tercih edilir.
   • Pasaport kopyası: Lütfen geçerli pasaport fotoğraflı kimlik sayfanızın renkli bir fotokopisini e-posta ile gönderin.
   • Banka ekstresi: Mali Belgeler: AAC'de bir yıllık eğitim ve geçim masraflarını desteklemek için ABD doları cinsinden fonların noter tasdikli banka belgeleri.

  Burslar ve fon sağlama

  Programımıza kabul edilen her öğrenciye giriş bursu verilmektedir. Giriş Bursu, akademik liyakat de dikkate alınsa da, öncelikle başvuranın portföyünün gücüne dayanmaktadır. Uluslararası öğrenciler ayrıca başka kurum içi burslar da alabilirler. Tüm uluslararası öğrencilerin kendi ülkelerindeki bir ABD Konsolosluğu veya Elçiliği aracılığıyla F1 öğrenci vizesine başvurmak için bir Form I-20'ye ihtiyaçları olacaktır. Öğrenci, başvuru için istenen tüm öğeleri sunduktan, kabul edildikten ve öğrenim ücretini yatırdıktan sonra, AAC öğrenci Form I-20'yi düzenleyecektir.

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • Cincinnati

   Art Academy of Cincinnati 1212 Jackson Street, 45202, Cincinnati

   sorular