Keystone logo
© photo courtesy of Arden UK
Arden UK

Arden UK

Arden UK

Tanıtım

Arden Üniversitesi'nde herkesin, her yerde, yüksek öğrenimin getirebileceği yaşam ve kariyer avantajlarından yararlanma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. Üniversite deneyimini sizin gibi hırslı ve motive insanlar için uygun ve erişilebilir hale getirmeye kendimizi adadık; bu nedenle Birleşik Krallık'ta en hızlı büyüyen üniversiteyiz*.

Misyonumuz, sizin gibi yetişkin öğrencileri, kariyer ve yaşam hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlayan yüksek öğrenim çalışma fırsatlarıyla buluşturmaktır. Yaşam taahhütlerinize uyan zaman çizelgeleri ve öğrenme seçenekleri ile esnek, mesleki kurslar sağlayarak geleneksel derece eğitimi algılarına meydan okuyoruz.

Arden Üniversitesi'nin Birleşik Krallık genelinde Londra, Birmingham, Leeds ve Manchester dahil olmak üzere ülkenin en çeşitli ve gelişen şehirlerinden bazılarında yedi modern eğitim merkezi bulunmaktadır.

2024 yılında CEO Magazine Executive MBA programımızı İngiltere'de sınıfının en iyisi ve dünya çapında ilk on Executive MBA arasında göstermiştir. Standart MBA programımız da Avrupa'daki en iyi on MBA kursu arasında ve Birleşik Krallık'ta 2. sırada yer almıştır. CEO Magazine, MBA'leri her yıl fakülte kalitesi, uluslararası çeşitlilik, akreditasyon ve uluslararası görünürlük gibi kriterlere göre sıralamaktadır.

*2015-2021 yılları arasında Birleşik Krallık'taki diğer tüm üniversitelerden daha fazla birinci sınıf lisans öğrencisi (HESA verileri)

235834_Arden_badges.png

Akreditasyonlar

Programlarımızın çoğu, yüksek kalite standartları sağlayan ve kariyer başarınız için ek kaynaklara erişim sağlayan uluslararası kabul görmüş profesyonel kuruluşlar tarafından akredite edilmiştir.

accredited online degree bachelor's master's distance learning

Neden Arden ile Çalışmalı?

Birleşik Krallık'ta modern bir derece eğitimi alın

Birleşik Krallık'ta Arden'de öğrenim görmek, size kampüs yaşamının faydalarını sağlayan modern bir öğrenme yönteminin yanı sıra, eğitiminizi diğer yaşam taahhütlerinize göre uyarlama esnekliği sunar. Haftanın iki gününü, seçtiğiniz Birleşik Krallık eğitim merkezindeki derslere katılarak geçireceksiniz; bu, size, kendi kendine rehberli çevrimiçi çalışmanızın geri kalanını ne zaman ve nerede yapacağınızı seçme özgürlüğü tanıyacaktır.

İstihdam edilebilirliğe odaklan

Tüm programlarımız kariyeriniz düşünülerek tasarlanmıştır. Eğitmenlerimiz kurslarımızın hem içinde hem de dışında başarınıza yatırım yapar ve programlarımız bireysel modüllerde pratik becerileri uygulama ve bağımsız bir araştırma projesini tamamlama fırsatlarını içerir. Bir Arden öğrencisi olarak, özel Kariyer Portalımızdaki kaynaklardan yararlanabilirsiniz:

 • CV oluşturucu
 • Mülakat simülatörü
 • Küresel iş arama motoru
 • İşveren tavsiyesi
 • Bonus iş becerileri kursları

uygulamalı beceriler

Arden Üniversitesi'nden derecenizle mezun olduğunuzda:

 • Odak alanınızdaki sorunları öğrenme ve çözme yeteneğinizi gösterdiniz
 • Konunuz hakkında derinlemesine bir anlayışa sahip olun
 • Modülleriniz sonucunda kariyer planlamanızı nasıl yöneteceğinize karar verebilme
 • İstihdam edilebilirliğinizi ve kariyer potansiyelinizi en üst düzeye çıkaracak aktarılabilir becerilere sahip olun

Kaynakları parmaklarınızın ucunda inceleyin

 • Çevrimiçi kütüphanemizde özenle seçilmiş binlerce kitap ve dergi mevcuttur
 • Kolayca indirilebilir materyaller
 • Herhangi bir cihazdan erişilebilir, hatta çevrimdışı
 • Kendi hızınızda çalışma içeriği

184044_manservice700.jpg

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Konumlar

  • Coventry

   Coventry, Birleşik Krallık

   programlar

   sorular