Keystone logo
Ambis University

Ambis University

Ambis University

Tanıtım

Prag ve Brno şehirlerinde 2 lokasyonda 7000'den fazla öğrenci ile Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük özel kolejiz.

2001 yılında ilk özel kolej kurumu olarak kurulan, o zamandan beri 20.000'den fazla öğrenciyi kurumsal ve kamu sektöründe kariyer için hazırladık.

Çek Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı'nın akreditasyonu altında aşağıdaki lisans (lisans - Bc.) Ve yüksek lisans (yüksek lisans - Mgr.) Programlarını sunuyoruz.

  • İşletme Yönetimi (Çek dilinde)
  • Güvenlik Yönetimi (Çek dilinde)
  • Bölgesel Kalkınma (Çek dilinde)
  • İşletme Ekonomisi ve Yönetimi (İngilizce)

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

DSC02634

Cognos AG'nin parçası

Cognos AG, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Lüksemburg ve diğer ülkelerde teknik okullar, kolejler ve ileri eğitim kurumları işleten Almanya'daki en büyük özel ve bağımsız eğitim şirketlerinden biridir. AG şu anda 15 şirketten oluşmaktadır.

Küresel bir iş lideri ol

21. yüzyıla özel iş eğitimini, uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Prag'da yaşamakla birleştirin.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

AMBIS BUDOVA-14

Derinlemesine iş bilgisi edinin

Ambis University ders kitabı bilgilerini öğrenmenin ötesine Ambis University . Tüm hocalarımız, bol miktarda pratik deneyimle ders veriyor ve kendi alanlarında önemli görevlerde bulundular. Küçük sınıf ortamlarımızda öğrenmeye ek olarak, gerçek şirketleri ziyaret edecek ve teoriyi pratiğe nasıl koyduklarını göreceksiniz.

Prag'da gerçek dünya eğitimi

Başkent, satın alınabilirliği, yüksek kaliteli üniversiteleri ve zengin sosyal yaşamı nedeniyle uluslararası öğrenciler için en iyi yerlerden biri olarak kabul edilir.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Prag, Avrupa'nın en iyi iş merkezlerinden biri haline geldi. Avrupa'nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olan Çek Cumhuriyeti, dünyanın önde gelen şirketlerinden bazılarını çekiyor.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

campus

Konumlar

  • Prague

    Lindnerova 575/1, 180 00 Praha 8-Libeň Czech Republic, , Prague

    sorular