Keystone logo
© Allegheny Photography
Allegheny College

Allegheny College

Allegheny College

Tanıtım

Allegheny College 'te öğrencilerimizi kendilerini sınırlamaya değil, tüm ilgi alanlarını keşfetmeye davet ediyoruz.

Her Allegheny öğrencisi, ikinci sınıfın sonuna kadar hem ana dal hem de yan dal (ana dal bölümlerinin dışında) olduğunu ilan ederek, her bilgi bölümünde - beşeri bilimler, doğa bilimleri ve sosyal bilimler - dersler alır.

Öğrenciler, ilgi alanlarını birleştirir ve konsantrasyonlarını bir bölümün ötesine genişleterek, günümüzün küresel pazarında yüksek talep gören büyük resmi düşünme biçimini geliştirir.

Görevimiz

Allegheny'nin yatılı lisans eğitimi, öğrencilerin entelektüel, ahlaki ve sosyal gelişimini teşvik ederek ve kişisel ve yurttaşlık sorumluluğunu teşvik ederek genç yetişkinleri başarılı, anlamlı yaşamlara hazırlar. Allegheny'nin fakültesi ve personeli, yüksek akademik standartları ve bilgi alışverişine olan bağlılığı, öğrenmeye destekleyici bir yaklaşımla birleştirir. Mezunlar, eleştirel ve yaratıcı düşünmek, net yazmak, ikna edici konuşmak ve çeşitli, birbirine bağlı bir dünyada zorluklarla başa çıkmak için donatılmıştır.

Topluluk Beyanı

Allegheny öğrencileri ve çalışanları, ırkçılık, cinsiyetçilik, heteroseksizm, dini bağnazlık ve diğer taciz ve ayrımcılık biçimleriyle aktif olarak yüzleşecek ve bunlara meydan okuyacak kapsayıcı, saygılı ve güvenli bir yatılı öğrenim topluluğu oluşturmaya kararlıdır. Çeşitliliğe, güvene ve eşitliğe değer veren bir ortamda özgür fikir alışverişini teşvik ederek bireysel gelişimi teşvik ediyoruz. Paylaşılan bir öğrenme deneyimine herkesin katılma hakkının korunması için Allegheny, konuşma ve sorgulama özgürlüğü ilkelerine olan bağlılığını teyit ederken, aynı zamanda bu özgürlüklerin kullanılmasında sorumluluk ve hesap verebilirliği teşvik ediyor. Bu beyan, mevcut personel politikalarının ve davranış kurallarının yerine geçmez.

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Konumlar

  • Meadville

   520 North Main Street, 16335, Meadville

  sorular