Keystone logo
Alghurair University (AGU) Halkla İlişkiler Sanat Lisansı
Alghurair University (AGU)

Halkla İlişkiler Sanat Lisansı

Academic City, Birleşik Arap Emirlikleri

Request duration

Ingilizce, Aveste

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Halkla ilişkiler, kurumların bilgiyi açık ve etkili bir şekilde basına ilettikleri kanaldır ve bunlardan sorumlu olanların, medyayla ve nihayetinde hedef kitle ile güvene dayalı güçlü ilişkilerin kurulmasını sağlamak için çeşitli hususları dikkate almasını gerektirir. kurumun.

Dört yıllık çalışma programı, modern iletişim hakkında temel eğitim materyallerinin yanı sıra daha uzmanlaşmış akademik konular sağlar. Tüm bu materyaller, öğrenciye kapsamlı ve derinlemesine bir vizyon ve karmaşık iletişim ve iletişim alanında başarılı olmak için gereken becerileri sağlamak için tasarlanmıştır.

Ayrıca, genellikle kafalarını karıştıran sonsuz bir bilgi seliyle karşı karşıya kalan bir tüketici kitlesine ürün ve hizmetler hakkında mesajlar iletmek, özel dikkat ve analiz yeteneği gerektiren bir konudur. Bu nedenle, programımız öğrencileri etkili iletişimin temelleri ve sanatlarında hazırlamakla sınırlı değildir, aynı zamanda onlara içgörü sağlamak ve güncel olaylar ve sosyal ağlar, halkla ilişkilerin kullanımı gibi ilgili konular hakkında derinlemesine bir anlayış sağlamaktır. İnternet ve diğer elektronik araçlar, sosyal pazarlama ve kriz iletişimi.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Halkla İlişkiler Yönetimi Lisans
  • Online Canada
  • Toronto, Kanada
 • Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Lisans
  • Istanbul, Türkiye
 • Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Resmi Derecesi
  • Madrid, İspanya