Keystone logo
Albion College

Albion College

Albion College

Tanıtım

Albion College , kendini akademik mükemmelliğe adamış bir lisans, liberal sanatlar kurumudur. Öğrenme merkezliyiz ve değerli öğrenmenin sınıf içinde ve dışında, kampüs içinde ve dışında gerçekleştiğinin farkındayız. Öğrencileri eleştirel düşünceyi eyleme dönüştürmeye hazırlarız.

Albion College , cesur, amaca yönelik öğrencileri harekete geçmeye hazırlar.

Yerel topluluğumuzla güçlü bağları olan, ulusal düzeyde tanınan bir liberal sanatlar okuluyuz. Öğrencilerimiz dünyayı gerçek bir anlayışla kazanırken tutkularının peşinden giderler. Eleştirel düşünceyi anlamlı eyleme dönüştürmeyi öğrenirler. Fakültemiz mentorluğu birinci öncelik haline getiriyor. Herkese yer açan bir aidiyet kültürü oluşturmaya öncelik veriyoruz. Albion öğrencileri, ödüllendirici kariyerlerde gelişmeye, anlamlı hayatlar yaşamaya ve daha iyi bir dünya inşa etmeye yardımcı olmaya hazır olarak mezun olurlar.

Amacımız

Albion College sanat ve bilimlerde liberal eğitime bağlıdır. Böylesi bir eğitimin, bireyleri mantıklı, hayal gücüne dayalı ve insanca düşünmenin verdiği güven ve zevkle zenginleştirilmiş yapıcı amaç ve başarı yaşamaları için güçlendirdiğine inanıyoruz. Bu vizyonun ışığında, bir yerleşim ortamında merak, yaratıcılık, muhalefet ve çeşitlilik sergileyen ve ödüllendiren destekleyici, entelektüel olarak uyarıcı bir topluluk oluşturmaya ve sürdürmeye çalışıyoruz.

Entelektüel ve sanatsal başarıya, dünya ve dünyadaki yerimiz hakkında düşünülmüş ve söylenmiş olanın en iyisine geniş bir şekilde maruz kalmanın temel değerine inanıyoruz. Albion College eğitimi, öğrencileri klasik analiz, yorumlama ve tartışma biçimleriyle tanıştırır; fiziksel dünyanın doğasına ilişkin bilimsel araştırmayı ortaya çıkarmak; güncel tartışmaların, kalıcı sorular hakkında tarihsel ama süregelen bir diyalogdan türediği ve bu diyaloğu nasıl genişlettiğine kadar.

Albion College , öğrencileri kültürel miraslarına odaklanan, ancak küresel kaygılara duyarlı olan devam eden sohbetlere katılmaya davet ediyoruz. Öğrencilerimizin Batı ve diğer entelektüel ve manevi geleneklerin en güzel ifadelerine dikkat ederek kendi seslerini bulacaklarına inanıyoruz. Bu tür geleneklerin pasif bir şekilde kabul edilmesini davet etmekten çok, öğrencileri onları sorgulamaya ve onlara meydan okumaya, hizmet ettikleri sosyal kullanımları ve savundukları amaçları etik olarak değerlendirmeye teşvik ediyoruz. Bize göre liberal eğitim, aktif vatandaşlık ve hizmet eğitimidir.

Öğretme ve öğrenme, misyonumuzun merkezinde yer alır. Bu, fakültenin bilimsel ve yaratıcı çabalarda üretken olmasına rağmen, birincil taahhütlerinin öğretime, özellikle de öğrencilerin entelektüel katılımını ve büyümesini teşvik etmek olduğu anlamına gelir. Albion College öğrencilerin birincil sorumluluğu, bilginin edinildiği, eleştirel olarak değerlendirildiği ve uygun şekilde uygulandığı yöntemlerde ustalık geliştirmektir. Böyle bir vurgunun, öğrencileri geniş akıl yürütme, yazma ve konuşma yeteneklerini geliştirerek ömür boyu öğrenmeye ve çok sayıda olası kariyere hazırladığına inanıyoruz. Sınıf, eğitim misyonumuzun merkezinde yer alırken, tüm Kolej topluluğunun, Albion Şehri'ndekiler de dahil olmak üzere, konut ortamımızda bulunan öğrenme deneyimlerini ve sınıf dışı fırsatlar ve deneyimlere katılım yoluyla paylaşması gerektiğine inanıyoruz. .

Kolej topluluğuna yeni üyeler katarken, bakış açıları müfredat içinde ve dışında karşılıklı bir eğitim sürecine katkıda bulunabilecek çeşitli ırk, sınıf, etnik ve coğrafi geçmişlerden entelektüel vaat eden erkek ve kadınları arıyoruz. Bu amaca en iyi, bireylerin farklılıklara değer verdiği ve ortak hedeflere yönelik yapıcı diyaloga girdiği bir ortamda ulaşılabilir. Eğitim misyonumuzu sürdürerek, Albion topluluğunun tüm üyelerinin çalışma, yaşama ve başkalarıyla etkin bir şekilde hizmet etme kapasitesinde büyüyeceğine inanıyoruz.

Kampüs Özellikleri

Son teknoloji laboratuvarlardan 140+ dönümlük patikalara, ormanlara ve tarım arazilerine kadar kampüsümüzün sunduğu her şeyi keşfedin.

Öne Çıkanlar

Keşfedilecek yaklaşık 600 dönüm ile herkes için bir şeyler var.

Whitehouse Doğa Merkezi

Kampüsteki en yeşil sınıf diyoruz ve içinden nehir geçen tek sınıf. Whitehouse Doğa Merkezi 140 dönümlük açık hava eğitimidir ve bir sınıf, vahşi yaşam gözlem odası ve yerel sürüngenlerin ve amfibilerin canlı sergilerini barındıran bir ziyaretçi merkezi ile birlikte gelir.

Ludington Merkezi

Albion şehir merkezinin kalbinde yer alan Ludington Center, Albion College ve Albion Şehri için ortak bir topluluk alanıdır. Ludington Center, Albion College Enstitülerinin ve Kariyer ve Staj Merkezinin evidir.

Düzenlenen Binicilik Merkezi

Nancy G. Held Binicilik Merkezi 340 dönümlük bir alana yayılmıştır ve Michigan'daki özel bir kolejdeki tek kampüs içi binicilik merkezidir. İster ilk kez ata binmek isteyen geleceğin kardiyologu olun, ister ömür boyu sürecek bir binici olun, ata binmek ve yarışmak için fırsatlar bulacaksınız.

Dow Rekreasyon ve Sağlık Merkezi

Dow Rekreasyon ve Sağlık Merkezi, 18.000 metrekarelik eğitim ve eğlence tesislerini bir araya getiriyor. Ungrodt Tenis Merkezi, Dean Aquatic Center ve yeni genişletilmiş fitness ve öğrenci etkinliği Serra Fitness Center'ı içerir.

Stockwell-Mudd Kütüphaneleri

Akademik Dörtlü üzerinde yer alan Stockwell-Mudd Kütüphaneleri, Albin'in basılı ve elektronik koleksiyonlarının yanı sıra bir grup, etkileşimli ve özel çalışma alanlarını, Kolej arşivlerini ve özel koleksiyonlarını ve Read Between the Grinds Cafe'yi ve Cutler Center for for Öğrenci Başarısı.

Rakamlarla

574 dönüm

Whitehouse Doğa Merkezi ve Binicilik Merkezi dahil olmak üzere keşfetmek için

18.000 Metrekare

Dow Rekreasyon ve Sağlıklı Yaşam Merkezindeki fitness ve topluluk alanı

14 Konut

Evinizi nerede inşa edebileceğiniz ve topluluğunuzu nerede bulabileceğiniz

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Albion

   611 E. Porter St., 49224, Albion

   sorular