Keystone logo
ADG Business School

ADG Business School

ADG Business School

Tanıtım

ADG Business School , Steinbeis Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Fakültesi'nin bir okuludur . Bu nedenle, iş entegre ve uygulama odaklı bir endüstri odaklı kurslar yanı sıra pratiğe ilgili araştırma sunuyoruz. İster Lisans veya Yüksek - ADG Business School sorumlu yönetim görevleri için geleceği ve trenlerin sen zorluklarına için hassas niteliklere sağlar.

Kooperatif değerlerine ve iş sektörü anlayışı ile odaklanarak her zaman ve - değer odaklı ekonomi için bir üniversite olarak, bizim kursları, böyle bir dönüşüm, yenilik, değişim, sayısallaştırma olarak yani konular için megatrendleri güveniyor. Bu , genel sosyal sorumluluk, sürdürülebilirlik ve yenilik gibi konuları içerir .

Akademik istem olmadan ve ihmal etmek - Kurslarımız sanayi odaklı, profesyonel, entegre ve pratiktir. Varlıklar kendi kendine öğrenme aşamalarıyla dönüşümlü olarak değişir . Öğrencilerimizin çalışmalarına iş zaten yeterince esneklik yüksek stres rağmen başarılı tasarım sahip olmasını sağlamak için. Tüm dersler Steinbeis Üniversitesinde programlar ve Steinbeis Üniversitesi emirler doğrultusunda yapılan bulunmaktadır.

Mükemmel bir fakülte, devlet tanıma ve akreditasyon yanı sıra Almanya'nın en büyük özel üniversitelerinden birinin itibar - Bizim için konuşmak - Steinbeis Üniversitesi.

Konumlar

  • Montabaur

    Schlossweg, 56410, Montabaur

    sorular