Keystone logo
Accademia Italiana İç Mekan ve Ürün Tasarımı Lisans Derecesi
Accademia Italiana

İç Mekan ve Ürün Tasarımı Lisans Derecesi

3 Years

Ingilizce, İtalyan

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 11.600 / per year

Kampüste

Tanıtım

Üç yıllık İç Mekan ve Ürün Tasarımı dersi, öğrencileri özel ve kamusal alanların yanı sıra çeşitli alanlarda kullanılan nesneleri tasarlamaya hazırlar.

Pazar sürekli geliştikçe, ürün sürdürülebilirliği ile ilgili zorluklara ve yenilikçi ürün ve çözüm taleplerine cevap verebilecek yeni nesil profesyonelleri şekillendiriyoruz. Serbest çizimin yanı sıra dijital çizim ve modellemeyi öğrenmek, geleneksel ve yenilikçi malzeme çalışmasıyla birlikte, öğrencilerin yüksek düzeyde bir proje metodolojisi oluşturmasına olanak sağlayacaktır. Teorik konular, emtia ve teknoloji ile ilgili hem tarihsel hem de pazarlama çalışmalarını içerir.

Milano'daki 'Salone del Mobile' gibi uluslararası sergilere katılmayı gerektiren kültürel ve profesyonel gelişim fırsatları düzenliyoruz; özel ticaret fuarlarına, bu alana özgü şirketlere ve sergilere rehberli turlar; tasarım, sanat ve kültür dünyasından insanlarla buluşmalar. Tüm bu deneyimler, öğrencilerin ilgi alanlarını anlamalarına ve kendilerini kesin bir profesyonel yönelime yönlendirmelerine olanak tanır.

Tüm program, uluslararası bir yeterlilik derecesine ulaşabilen ve bilgi ve yaratıcılıkları sayesinde kendilerini başarılı bir şekilde kurabilen profesyonel bir tasarımcıyı şekillendirmeye yöneliktir.

Üç yıllık kursun bir sonucu olarak, mezuniyet sonrası iki yıllık eğitim kurslarına erişirken konuya daha fazla odaklanmak mümkündür.

Öğrenci servisi

Accademia Italiana çeşitli öğrenci hizmetleri sunar:

Oryantasyon

Accademia ItalianaBilgi ve Kabul Ofisi, öğrencilere en uygun eğitim kursunu seçmeleri ve başvurmaları için gerekli bilgileri sağlar. Accademia Italiana Bilgi ve Kabul Ofisi, öğrencilere en uygun eğitim kursunu seçmeleri ve başvurmaları için gerekli bilgileri sağlar.

Konut

Accademia Italiana evden uzaktaki öğrencilerin uygun konaklama bulmalarına yardımcı olmak için ücretsiz bir konut yardımı hizmeti sunmaktadır.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular