Keystone logo
Umman

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Umman 2024

kurum sayısı: 8
  • Muscat, Umman

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Seeb, Umman

  Caledonian College Of Engineering olarak bilinen Mühendislik Koleji, 1996 yılında kurulmuştur. Umman Sultanlığı'ndaki ilk özel mühendislik fakültesi. Uluslararası standartlara uygun Mühendislik alanında Lisans (UG) ve Yüksek Lisans programları sunar ve UG programları IET (UK) ve CIOB (UK) tarafından akredite edilmiştir; Kurum OAAA (Umman) tarafından akredite edilmiştir

  • Sohar, Umman

  Uygulamalı Bilimler Koleji - Sohar, 1990 yılında kurulan ve Kuzey Albatinah Valiliğindeki Sohar şehrinde bulunan Yüksek Öğretim Bakanlığı'na bağlı altı üniversiteden biridir. Kolejlerin vizyonu, Umman'ı dünyaya, uygulamalı bilimler alanına katkıda bulunarak yansıyan gelişmekte olan bir ülke olarak sunmada ve Umman kültürel normlarını onaylayan bilgi topluluğunun gelişiminde hayati bir rol oynamaktır.

  • Muscat, Umman

  Scientific College of Design , Umman Sultanlığı Muscat'ta bulunan özel bir sanat ve tasarım yüksek öğrenim kurumudur. Bakanlık Kararnamesi ile kurulan ve Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından düzenlenen kolej, resmi olarak akademik programlarını ve hizmetlerini Ekim 2004'te başlatmıştır. Kolej, Özel Üniversiteler ve Kolejler Genel Müdürlüğü tarafından yönlendirilen bir mütevelli heyeti tarafından yönetilmektedir.

  • Sohar Port, Umman

  International Maritime College Oman (IMCO), Umman'da, GCC ülkelerinde ve ötesinde benzersiz bir kolejdir. IMCO 24 Nisan 2005 tarihinde kurulmuştur ve Umman Hükümeti'ne (ASYAD) aittir.

  • Sur, Umman

  Sur University College (SUC), 2001 yılında Yüksek Öğretim Kurulu'nun MHE / MO / 2001/3/211 sipariş numarasıyla onayı ile kurulmuştur. Kolej ayrıca, 4/10194/4 ticari rekor numarası ile mükemmel bir kategori altında Umman Ticaret ve Sanayi Odası'nda bir Sınırlı Sorumluluk Şirketi (LLC) olarak tescil edilmiştir. Mübarek Bahwan Şirketler Grubu bünyesindeki şirketlerden biridir.

  • Muscat, Umman

  Burada turizm ve otelcilik sektöründeki fırsatlarınızın sonsuz olduğunu biliyoruz. Bizim rolümüz onları gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır. Profesyonel gelişiminizi geliştirmek için kısa bir kurs, öğretilmiş bir diploma derecesi veya bir lisans derecesi için çalışma şansı arıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve hayal gücünüzü ateşleyen doğru fırsatı bulacaksınız.

  • Muscat, Umman

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...