Keystone logo
Tayvan

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Tayvan 2024

kurum sayısı: 18
  • Taipei, Tayvan
  • Kaohsiung, Tayvan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • 250, Tayvan

  Formosa Plastics Group Başkanı Yung-Ching Wang, 1973'te hükümetin ulusal sporu geliştirme çağrısına yanıt olarak, bir arazi satın alarak hükümete Tayvan'daki ilk yerli kubbe olan bir spor salonu bağışladı. Mayıs 1984'te, uzun vadeli ulusal spor gelişimi amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı, daha sonra bağışlanan spor salonu ve diğer kamulaştırılan özel araziler de dahil olmak üzere 66 hektarlık çok işlevli bir spor parkı kurdu.

  • 43號, Tayvan

  Ulusal Tayvan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 1 Ağustos 1974'te Ulusal Tayvan Teknoloji Enstitüsü (NTIT) olarak kuruldu. Ülkemizin teknik ve mesleki eğitim sistemi içinde türünün ilk yüksek öğretim kurumuydu. Bu sistemi en üst düzeye genişleterek, bu yeni okulun, yüksek eğitimli lisans düzeyinde mühendisler ve yöneticiler için hızlı ekonomik ve endüstriyel gelişimimizin yarattığı ihtiyacı karşılaması amaçlandı. 1979 ve 1982'de NTIT, sırasıyla yüksek lisans ve doktora programları ekledi.

  • 123號, Tayvan

  YunTech, üniversitenin geleneksel ve temel değerleri olan “Samimiyet, Onur, Azim ve Özgünlük” temelinde, öğrencileri bilgi yönetimi becerisine sahip, uluslararası rekabet gücüne sahip ve beşeri bilimler ve teknolojiye eşit önem veren profesyoneller haline getiriyor.

  • 162號, Tayvan

  Hem gelenek hem de yenilikle karakterize edilen National Taiwan Normal University (NTNU), uzun süredir Tayvan'ın seçkin yüksek öğretim kurumlarından biri olarak tanınmaktadır. 1922'de kurulan NTNU, eskiden öğretmen eğitimine adanmış bir kurumdu. Üniversite daha sonra öğrencilere ve akademisyenlere çok çeşitli alanlarda çalışma ve araştırma yapma fırsatları sağlayan kapsamlı bir üniversiteye dönüştü. NTNU, uzun tarihi boyunca kendini her zaman akademik mükemmelliğe adamıştır ve bu, yıllar boyunca NTNU'da eğitim almış birçok etkili eğitimci ve araştırmacıya yansımıştır.

  • 101號, Tayvan

  Hsing Wu University , 4 Üniversiteden oluşur: İşletme Yönetimi, Turizm ve Otelcilik, Tasarım ve Popüler Sanatlar. Okul 18 lisans ve 4 yüksek lisans dersi sunmaktadır. 2020'de, 217 tam zamanlı kendini işine adamış öğretmen tarafından 9.000 öğrenciye kayıt verilmektedir. Yardımcı doçentler ve kadrolu öğretmenler öğretim üyelerinin% 70'ini oluşturmaktadır. Okul, öğrencilere kapsamlı bir müfredat sağlamak için, ilişkili endüstrisi için doğrudan geçerli olan bilgilere kendini adamıştır.

  • New Taipei, Tayvan

  Bilgi aktarılır, potansiyel ortaya çıkarılır, temelde yeni bilgiler keşfedilir ve gerçek, eğitmenleri ve öğrencileri "Alçakgönüllü, İnsancıl, Esprili" kişiliğiyle donatmak ve onları sağlam, iyi geliştirilmiş hale getirmek için özgürce keşfedilir. bireyler.

  • New Taipei, Tayvan

  Christ's College , 1959'da Dr. James R. Graham Ⅲ tarafından kurulmuştur. Graham'ın ailesi Jimmy ve Sophie Graham 1889'dan 1940'a kadar Çin'de misyoner olarak görev yaptılar, bu yüzden Dr. Graham Çin'de büyüdü. Amerika'daki Hampden-Sydney kolejine gittikten sonra, çok sevdiği insanlara yardım etmek için bir misyoner olarak Çin'e dönme çağrısını hissetti. Graham, Hıristiyan eğitimine güçlü bir şekilde inanıyordu ve Tayvan'da Hıristiyan temellerine dayalı bir kolej ihtiyacını gördü.

  • 1號, Tayvan

  1995 yılında kurulan National Kaohsiung University Of Hospitality And Tourism , Tayvan'daki ilk akademik misafirperverlik ve turizm enstitüsüdür. NKUHT, alanında lider bir merkezdir ve hizmet endüstrisine olağanüstü yetenekler sunmaktadır. NKUHT, öğrencilerin işe karşı olumlu bir tutuma sahip olmalarını ve müşterilere tutkuyla hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Bu tür bir tutum ve tutku şu özellikleri gerektirir: özgüven, öz saygı, mütevazı, samimi ve vizyoner.

  • 313號, Tayvan

  Chihlee Teknoloji Üniversitesi, 1965 yılında Chihlee İşletme Fakültesi olarak kuruldu. Okulun adı ve sloganı, eski Çin filozoflarının ve bilgelerinin öğretilerine uygun olarak kabul edildi: dürüstlük, güven, profesyonellik ve çalışkanlık. Chihlee dört akademik departmanla başladı: Uluslararası Ticaret, İşletme, Muhasebe ve İstatistik ve Bankacılık ve Sigortacılık. Sekreterlik Bilimi Bölümü 1967'de eklendi. 2015 yılının Ağustos ayında, Chihlee Institute Of Technology , Lisans dereceleri sunan ve halen Ortaokul Bölümü'nü koruyan Chihlee Teknoloji Üniversitesi olarak yeniden adlandırıldı.

  • 117, Tayvan

  Çin Cumhuriyeti'nin kurucusu Bayan Peng Wenhong, 1949'da Chiayi'de Wufeng Ortaokulu'nu kurdu. Okul alanı Chiayi Garnizonu (şimdi Daya Yolu üzerinde, Jiazhong Eyaleti'nin çapraz karşısındaki 228 Park) tarafından işgal edildi. Fangcao Çiftliği'nin 3A arazisini okul alanı olarak kiralamak için belediye ile koordine edildi. Uzantı yeni öğrencilerle sonuçlandı.

  • 66號, Tayvan

  Okulun kuruluşu, Ocak 1989'da Yürütme Yuan tarafından onaylandı. Hazırlık ofisi 1993'te kuruldu. Tainan Ulusal Sanat Koleji adı, Temmuz 1996'da resmen kabul edildi. Adı Ağustos'ta Tainan National University Of The Arts , 2004, okulun zaman çizelgesinde önemli bir olay. Okul, Tainan, Guantian Bölgesi'ndeki güzel Wushantou Rezervuarı'nın yanında yer almaktadır.

  • Yilan City, Tayvan

  Fo Guang University , Master Fo Guang Shan Xingyun tarafından kurulmuş bir üniversitedir. Aynı zamanda Lanyang'daki ilk üniversitedir. Kampüs, Yilan İlçesi, Jiaoxi Kasabası, Linmei Köyü tepesinde yer almaktadır. Kuşbakışı geniş bir manzaraya sahip olabileceğiniz deniz seviyesinden yaklaşık 430 metre yüksekliktedir. Lanyang Ovası ve Guishan Adası açık denizde asılı. Kampüsün dağlarının ve nehirlerinin aurası, basit sınıf ekipmanları, küçük sınıf öğretim sistemi ve ülkedeki en iyi öğretmen-öğrenci oranı, sizin için en iyi öğrenme ortamını yaratır.

  • 1, Tayvan

  National Ilan University (NIU), Yilan County'deki tek ulusal üniversitedir. Yeni nesiller için üst düzey araştırma ve öğretimi hızlandıracak projelerle bu nitelikli tanıtımın en önemli noktasını oluşturdu. Bilgiyi daha geniş bir bilimsel topluluğa genişletmek için NIU, uluslararasılaşma hedefini en önemli önceliklerinden biri olarak belirler.

  • 1, Tayvan

  "Kuandu'ya ayak bas, dünyaya bak" ruhuna bağlı kalarak TNUA, sadece Tayvan'ın önde gelen sanat okulu değil, aynı zamanda Asya Sanat Enstitüleri Birliği'nin (ALIA) lideridir. Aynı zamanda kampüste müzik, sanat, tiyatro, dans, film ve yeni medya, kültürel kaynaklar, beşeri bilimler ve çeşitli profesyonel sergi salonları dahil olmak üzere 7 büyük sanat ve kültür alanı vardır. Bütünlüğü ve kapsamlılığı yurtiçi ve yurtdışında nadirdir. Eğitim ve uygulama birbirini yansıtır ve sanatsal açıdan yetenekli insanlar için mükemmel bir alan oluşturmak için birbirlerinden yararlanır.