Keystone logo
Meksika

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Meksika 2023

kurum sayısı: 255
  • Monterrey, Meksika

  Küresel senaryo zorlu ancak sürekli dönüşümünde birçok fırsat sunuyor. Fırsatlar yalnızca daha hazırlıklı olanlar için doğar; vizyoner bilgiye, küresel farkındalığa ve kuruluşların dönüşümüne etki edecek liderliğe sahip olanlar için. Bunu, küresel şirketlerin dönüşümcü liderlerini şekillendiren yenilikçi lisansüstü işletme programları portföyüyle başarıyoruz. Ek olarak, EGADE xEd platformumuz, becerilerin geliştirilmesi ve küresel vizyonun dönüştürülmesi için son teknoloji ürünü modeliyle öne çıkıyor.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, Madrid ve Segovia'daki kampüsleri ile İspanya'nın en iyi uluslararası üniversitesidir. Dünyanın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olarak kabul edilen IE, teknolojilerin ve çeşitliliğin küresel vizyonun, girişimci bir zihniyetin ve hümanist bir yaklaşımın geliştirilmesinde kilit rol oynadığı bir öğrenme ortamı sağlayarak, kuruluşlarda yenilik ve değişimi yönlendiren liderleri şekillendirir.

  • Monterrey, Meksika

  Tecnológico de Monterrey, Meksika'daki kar amacı gütmeyen bir numaralı özel üniversitedir. 1943'te kurulan Üniversite, o zamandan beri Monterrey'deki amiral kampüsüyle birlikte Meksika genelinde 26 kampüsü içerecek şekilde büyümüştür. Eğitim deneyimleri yoluyla, herkesin yararına olmak için daha da rekabetçi olmaya istekli, sahip olmak yerine var olmaya, bir şeylere sahip olmak yerine başkalarına hizmet etmeye net bir şekilde odaklanarak, değişimin temsilcisi haline gelen insanlar oluştururuz; eylemlerinin başkalarının dönüşümünü destekleyebileceğinin farkında olan, kendi hayatlarından sorumlu insanlar.

  • Monterrey, Meksika
  • Guadalajara, Meksika
  • + 2 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey, Don Eugenio Garza Sada ve Enseñanza e Investigación Superior, AC Tecnológico de Monterrey adlı kar amacı gütmeyen bir dernek oluşturan bir grup girişimcinin vizyonu sayesinde 1943 yılında kuruldu. siyasi ve dini aidiyetleri yoktur.

  • Campeche, Meksika

  Universidad Internacional Iberoamericana ( UNINI México ), hedefleri ve yol gösterici ilkeleri tüm insanlar için eşit eğitim fırsatlarını garanti eden lisans ve lisansüstü dereceler için bir yüksek öğretim kurumu olarak tasarlanmıştır.

  • Jumeirah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Guadalajara, Meksika
  • + 1 daha fazla

  Bağımsız bir ruha sahip profesyonel, akredite bir film okulu olan Raindance, 1992'den beri hem acemi hem de deneyimli film yapımcılarına eğitim veriyor. Değerlerimiz bağımsızlığa odaklanmıştır ve kurslarımız, becerilerinizi kendi tarzınıza göre geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

  • Tlaquepaque, Meksika

  ITESO, Guadalajara Cizvit Üniversitesidir. 1957'de kurulan dünyadaki 228'den fazla Cizvit üniversitesinden oluşan bir ağa aittir. Hepsi, 450 yıllık bir Jesuit eğitim geleneğini, tarihsel olarak dünya düşüncesinin merkezinde yer alan ve bilim ve sanatın her alanında lider yetiştirmek için bilinen bir geleneği paylaşıyor.

  • Mexico City, Meksika

  UNIR Mexico, 2013 yılında Halk Eğitim Bakanlığı (SEP) tarafından onaylanan özel bir Meksika üniversitesidir.

  • Mexico City, Meksika
  • Monterrey, Meksika
  • + 2 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey'deki EGADE Business School, ortak değer yaratan ve toplumu dönüştüren çok yönlü girişimci liderleri güçlendirmeye kendini adamış, lider Latin Amerika işletme eğitimi kurumu olarak dünya çapında tanınan bir itibar oluşturmuştur.

  • Mexico City, Meksika

  Vatel Uluslararası Otel İşletmeciliği ve Turizm Okulu, öğrencileri oteller, restoranlar, acenteler gibi konaklama işletmelerinde sorumlu bir şekilde yönetim pozisyonlarını yürütmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmaya hazırlayan, dünya çapında tanınan bir kurumdur. seyahat, hizmet acenteleri, hastaneler, eğlence merkezleri vb. Vatel'in akademik planı, profesyonel dünyaya doğrudan katılma fırsatı sunan resmi bir çift diploma (Meksika-Fransa) sunar.

  • Naucalpan de Juárez, Meksika

  UVM zorluklarıyla daha başarılı bir şekilde yüzleşmek için daha iyi insanları ve profesyonelleri hazırlama ihtiyacının farkında olarak, UVM'de Yeni Certeza Eğitim Modelimizi başlatmaya karar verdik.

  • México, Meksika

  Son derece başarılı stratejiler sağlayan iş ve insani gelişim alanlarına yönelik yaklaşımları aktarmaya kendini adamış bir Üniversiteyiz. Hazırlığın işlevinin, bireyi olumlu bir deneyim düzeyinde toplumumuzla işbirliği yapan bilgi ve değerler insanı yapmak olduğuna kesin olarak inanıyoruz. Öğrenmeyi, büyük başarılar ve memnuniyetlerle sonuçlanan bağlılık gerektiren bir araç olarak öneriyoruz, girdikten sonra, sınıf arkadaşlarına ve sınıf profesörlerine deneyim katkıda bulunmalarına izin veren, alanda zenginleştirici bir profile sahip olan profesyonellerimizin seçimini vurguluyoruz. , çünkü bilgi coşkuyla, doğrulukla, dürüstlükle ve güncellenerek uygulanır. Üniversitemiz, mezunlarımızın ve öğretim kadromuzun gelişmesine ve büyümesine ve ayrıca kullanımın öncelikli olduğu konforlu tesislere olanak tanır.

  • Puebla City, Meksika

  Puebla Politeknik Üniversitesi, Üniversite tarafından sağlanan eğitim hizmetini güçlendirmeyi amaçlayan kalite hedeflerini oluşturarak, gözden geçirerek ve periyodik olarak değerlendirerek Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini karşılamaya ve sürekli iyileştirmeye kararlıdır. üretici ve sosyal sektörlerin ihtiyaçları.

  • Mexico City, Meksika

  Meksika Teknoloji Üniversitesi'nde herkesin kaliteli bir eğitim alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, lise, lisans veya yüksek lisansınızı okumanız için size uygun fiyatlı eğitim, akademik burslar ve bir iş bankası sunuyoruz. Amacımız, yaşam kalitenizi artırabilmeniz için hazırlanmış bir profesyonel olmanızdır.

  • Cortazar, Meksika

  Kapsamlı bir kalite yönetim sistemi aracılığıyla çalışan birinci sınıf bir üniversiteyiz: Politeknik Üniversiteler modeline dayalı olarak, kaliteleri ve uygunlukları ile tanınan çeşitli eğitim programları aracılığıyla insanları bütünsel olarak eğitir. Yüksek nitelikli personele sahiptir. Sürdürülebilir bir yaklaşımla ve uluslararası projeksiyonla araştırma, teknolojik geliştirme ve yenilik kültürünü teşvik eder.