Keystone logo
Malezya

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Malezya 2024

kurum sayısı: 32
  • Kuala Lumpur, Malezya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ulu Tiram, Malezya

  Kolej resmi olarak Ocak 2001'de Johor Bahru Şehrinin kalbinde yer alan mütevazı 6 katlı bir ofis binasında faaliyete başladı. Bugün, muhasebe, yönetim, hukuk ve üniversite öncesi (A seviyesi) eğitim alanlarında önemli öğrenci başarıları sağlayan Güney Malezya'nın önde gelen kolejlerinden biri haline geldi.

  • George Town, Malezya

  Penang'ın Wawasan Eğitim Vakfı'na ait ilk özel Kar Amacı Gütmeyen yüksek öğrenim kurumu olan DISTED, endüstri ve toplum ihtiyaçlarına hizmet etmek için genç öğrencilere eğitim ve öğretim sağlamaya kararlıdır. Topluluğun güveni ve programlarının, personelinin ve öğrenci bakımının güçlü yönleri ile büyür.

  • Kota Bharu, Malezya

  Twintech International University College Of Technology (TWINTECH), üniversite kolejinin daha önce Twintech Teknoloji Enstitüsü olarak bilinen Allahyarham onurlu Senatör Profesör Datuk Dr. İsmail Md. Salleh tarafından kurulduğu 1993 yılına dayanmaktadır.

  • Petaling Jaya, Malezya

  The One Academy , dünya çapında saygın tasarım üniversiteleri ve kolejleriyle resmi bağlantıları olan, MSC statüsüne sahip MQA onaylı bir kolejdir.

  • George Town, Malezya

  SENTRAL College Penang , kariyer hedeflerine ulaşmak için dünya çapında tanınan bir yeterlilik elde etmek isteyen günümüz öğrencilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek öğretim programları sağlamada hayati bir rol oynamaktan memnuniyet duyar.

  • Cyberjaya, Malezya

  Dünya nüfusunun yarısı 25 yaşın altındaki gençlerden oluşuyor. Çok azı yaşam tarzlarını, arzularını, ilgilerini ve geleceğini etkileyen kararlara dahil oluyor.

  • Perak, Malezya

  Universiti Sultan Azlan Shah Malezya (USAS) başlangıçta Kolej Islam Darul Ridzuan (KISDAR) olarak biliniyordu. 1999 yılında Perak İslami Din Konseyi ve Malay Gümrükleri tarafından kurulmuş ve 1996 yılında Okul Kontrol Yasası - İslami Din Okulları kapsamında Perak İslami Din Dairesine kayıtlıdır.

  • Kuala Lumpur, Malezya

  Malezya'nın İşletme, Mutfak Sanatları, İletişim ve Medya Sanatları, Ağırlama, Turizm ve Hizmetler Endüstrilerinde uzmanlaşmış önde gelen Üniversite Koleji, deneyimsel öğrenmeyi vurgulamaktadır.

  • Kuala Lumpur, Malezya

  Elite International College (EIC), tamamen South East Asia Academy Sdn Bhd'ye ait özel bir eğitim kurumudur.Kuala Lumpur'un Altın Üçgeni'nin ve merkezi ticaret bölgesinin kalbinde stratejik bir konuma sahip olan EIC, çeşitli ulaşım araçlarıyla yerel ve uluslararası topluluklar tarafından kolayca erişilebilir durumdadır. .

  • Kuala Lumpur, Malezya

  1987 yılında kurulan Advance Üçüncül Koleji (ATC Koleji) bir mükemmellik geleneği oluşturdu ve birçok mezun ile farklı ve birinci sınıf sonuçlarla yol gösterici oldu.

  • Kampung Kubang Sawa, Malezya

  AeU'da öğrenmenin sınırları yoktur ve seçeneklerimiz coğrafya ile sınırlı değildir.

  • Ipoh, Malezya

  Taj International College (TIC), eksiksiz eğitim, profesyonel eğitim ve geliştirme, E-Öğrenme ve ICT ile ilgili çözümler ve eğitim danışmanlığı yoluyla beşeri sermayenin geliştirilmesine odaklanmaktadır.

  • Petaling Jaya, Malezya

  Vatel'in Avrupa'da, Amerika'da, Asya'da ve Afrika'da bulunan 50 otelcilik yönetimi okulu vardır.

  • Petaling Jaya, Malezya

  1988 yılında, Bay Tetsuo Saito, Saito Grafik Tasarım Akademisini kurdu. Aslında Japon dilinin ve kültürünün güzelliğini öğretmek istiyordu. Bunun yerine, olağanüstü bir girişimcilik içgüdüsü ile Bay Saito, Malezya'nın ilk Grafik Tasarım Diplomasını bir araya getirerek Saito Akademisini tasarım eğitiminde yerel öncüler haline getirdi.