Keystone logo
Mısır

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Mısır 2024

kurum sayısı: 9
  • قسم أول 6 أكتوبر, Mısır

  MSA Üniversitesi, öğrencilere Mısır ve Orta Doğu Bölgesi'ndeki İlk İngiliz Yüksek Öğrenimini sağlar. Ayrıca, yaşam boyu öğrenmeye yönelik yaratıcı yetenekler ve taahhütler edinmelerine yardımcı olur. Öğrencilerimizin kendileri için gerekli olan gelişmiş yazma, analitik ve iletişim becerileri ile mezun olduklarına inanıyoruz. MSA mezunları sadece ilk işlerinde değil, tüm kariyerleri boyunca başarılı olurlar.

  • Canal Mahmoudiah Street, Mısır

  Pharos University In Alexandria , eğitim ve bilimsel araştırma için istikrarlı ve teşvik edici bir ortam sağlayarak toplumun gelişimindeki rolüne kendini adamıştır. Üniversite, tüm öğrencilere yaşamın her alanında sürdürülebilir kalkınma sağlamaları için adil fırsatlar sunarak ve topluluk değerlerinin sürekli gelişimine ve korunmasına izin veren esnek bir sistem içinde ulusal, bölgesel ve uluslararası topluluklarla ortaklığı optimize ederek seçkin bir eğitim hizmeti sunar. bilimsel ve teknolojik gelişmeye ayak uydururken etik.

  • Km 22, Mısır

  Newgiza University (NGU), Kahire, Mısır'da bulunan multidisipliner bir özel üniversitedir. Efsanevi Giza Platosu'nda, Büyük Piramitlerden sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan NGU, öğrencilere yerel, bölgesel ve uluslararası düzeyde birinci sınıf bir üniversite eğitimi sunar.

  • Gamaiet Ahmed Orabi, Mısır

  Misr International University kurulduğundan beri, akademik farklılık ve kaliteli eğitime adadık. Geçmiş yıllara dönüp baktığımda, üniversitenin başarılarından ve öğrencilerinin entelektüel, profesyonel ve yaratıcı gelişimini sürekli takip etmekten gurur duyuyorum.

  • Beni Suef, Mısır

  NUB, Kahire-Beni Suef yolunun hemen yukarısında, Doğu Yeni Beni Suef Şehri'nin merkezinde kurulmuştur. Özellikle Yukarı Mısır'da eğitimin ne kadar dikkat gerektirdiğini anladığımız an, NUB inşa etme hayalimizin ulaşılabilir olduğunu anladığımız andır. Üniversite, gençleri yetiştirmek ve sevgili vatanımızın gelişimini emanet edebileceğimiz eğitimli nesiller hazırlamak için bir yerdir.

  • Cairo, Mısır

  Yüksek Mühendislik Teknolojisi ve İşletme Enstitüsü, öğrencilerin yerel olarak rekabet edebilmeleri için bilgi, beceri ve mesleki etiği kazanmalarına yardımcı olan olağanüstü bir akademik ortam sunmayı taahhüt eder ve Kanada üniversiteleri ile bölgesel olarak çalışmak üzere mezunlarını nitelemek ve uluslararası. Enstitü bilimsel araştırmaları destekler ve topluluğun güvenini kazanır.

  • Cairo, Mısır

  Modern eğitim sistemi, ortaya çıktığında öğrencilerini Kuran okullarından ve El-Ezher'den aldı, çünkü ülkeyi Kuran okullarını ziyaret etmek için dolaşan ve modern okullara katılmak için seçkin öğrencileri seçen komiteler vardı, Al-Ezher'in seçkin öğrencileri de katılmak üzere seçildi. liseleri kuruluşlarında, ancak bazıları Muhammed'in Fransa'da okumak üzere gönderdiği misyona katıldıkları için şanslıydı.

  • El-Nahda, Mısır

  İbrahim Abouleish (1937 - 2017), her insanın bireysel potansiyelini ortaya çıkarabileceği, insanlığın insan onurunu yansıtan sosyal formlarda birlikte yaşadığı ve tüm ekonomik faaliyetlerin olduğu bir geleceğe doğru sürdürülebilir kalkınmayı teşvik eden bir girişim olan SEKEM'i 1977 yılında kurdu. ekolojik ve etik ilkelere uygun olarak yürütülür. Vizyonunun bir parçası olarak, Prof. Abouleish, 2009 yılında Heliopolis Sürdürülebilir Kalkınma Üniversitesi'ni kurdu; Orta Doğu'daki sürdürülebilir kalkınmayı ana yol gösterici müdür olarak ilan eden ilk üniversite.

  • Cairo, Mısır

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...