Keystone logo
Lübnan

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Lübnan 2024

kurum sayısı: 10
  • Jdeideh, Lübnan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Beit El Chaar, Lübnan

  Lübnan'ın önde gelen kar amacı gütmeyen Katolik yüksek öğrenim kurumu ve Amerikan liberal sanat eğitimi modelini benimseyen tek Lübnan üniversitesi olan Notre Dame Üniversitesi-Louaize (NDU), New England Yüksek Komisyonu tarafından akredite edildiğini duyurmaktan memnuniyet duyar. Daha önce New England Okullar ve Kolejler Birliği'nin (NEASC) Yüksek Öğretim Kurumları Komisyonu (CIHE) olarak bilinen Eğitim (NECHE).

  • Souq El Gharb, Lübnan

  Yüksek öğrenim için ileri görüşlü bir kurum olan University Of Balamand , hem akademisyenlere hem de mezunlara, Lübnan ve Arap dünyasındaki düşünce özgürlüğünü korumak ve kültürlerarası diyaloğu zenginleştirmek için alışılmadık sorular ve disiplinler arası sınırlar sorma yetkisi veriyor.

  • Mount Lebanon Governorate, Lübnan

  Lebanese University kurulması, ilk olarak eski Dışişleri Bakanı Hamid Frangieh'in 11 Aralık 1948'de Beyrut'ta düzenlenen Üçüncü UNESCO Konferansı'nın kapanış töreninde yaptığı konuşmada dile getirilen bir fikirdi. UNESCO ruhuna sahip Lebanese University kurulmasına bakın "

  • Damour, Lübnan

  Üniversitenin yol gösterici vizyonu, eğitim kalitesine, akademik bütünlüğe ve bilimsel araştırmaya öncülük etmektir. MUBS, ahlaki, profesyonel ve eğitimsel mükemmeliyetlerinde örnek teşkil eden vicdani dünya liderleri yaratmaya kendini adamıştır.

  • Mazraat El Daoudiyeh, Lübnan

  Phoenicia University (PU), kar amacı gütmeyen, özel ve mezhepsel olmayan resmi lisanslı bir yüksek öğrenim kurumudur. Üniversite altı kolejden oluşur: Mimarlık ve Tasarım, Sanat ve Bilim, İşletme, Mühendislik, Hukuk ve Siyaset Bilimi ve Halk Sağlığı. PU kampüsü, Lübnan'ın Güney Valiliği'ndeki Zahrani Bölgesi'nde, Beyrut Uluslararası Havaalanı'na arabayla sadece 40 dakika uzaklıkta yer almaktadır. ÜB şu anda ülkedeki en hızlı büyüyen yüksek öğretim kurumlarından biri olarak kabul edilmektedir.

  • Beirut, Lübnan

  BAU, 1960 yılındaki kuruluşundan bu yana, çeşitliliğe ve çok kültürlü anlayışa saygı duyarak, sosyal sorumluluk kavramını aşılayarak, akademik yaratıcılık ve liderlik becerilerinin geliştirilmesi için üstün eğitim programları sunmaya ve kucaklayıcı bir ortam sağlamaya kendini adamıştır.

  • Ghobeiry, Lübnan

  USAL, niteliksel bir akademik eğitim sağlar ve bilimsel araştırmaları teşvik eder. Öğrenciler için entelektüel, bilimsel, sosyal, kültürel ve spor potansiyellerini harekete geçirir. Bilim, tecrübe, profesyonellik ve etik ile güçlendirilmiş genç bir neslin oluşumuna katkı sağlar. Mezunları insancıl ve bilimseldir, modern topluma uyum sağlayabilir ve yerel ve küresel işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için beceri ve yeteneklerini kullanma yeterliliğine sahiptir.

  • Mechref, Lübnan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lebanon Online, Lübnan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...