Keystone logo
Kazakistan

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Kazakistan 2024

kurum sayısı: 15
  • Almaty, Kazakistan

  Uluslararası Bilgi Teknolojileri Üniversitesi ( IITU ), Kazakistan'da ASIIN kurumsal uluslararası akreditasyonunu alan tek üniversitedir. Üniversite, endüstri teknolojileri, ileri yönetim, ekonomi ve iletişim becerileri bilgisi olan yeni nesil BİT uzmanları yetiştirmektedir.

  • Almaty, Kazakistan

  Adını Gumarbek Daukeev'den alan Almaty University of Power Engineering and Telecommunications Üniversitesi, Orta Asya'nın önde gelen teknik üniversitelerinden biridir. Enerji, Telekomünikasyon, BT teknolojileri, Uzay Mühendisliği, Robotik ve Yapay Zeka alanlarında çalışmalar sağlar.

  • Taldykorgan, Kazakistan

  Ilyas Zhansugurov'un adını taşıyan Zhetysu Üniversitesi, klasik ilkeleri modern eğitim programlarıyla birleştiren büyük bir bölgesel üniversitedir. Üniversite, eğitim, bilim ve yetiştirmede multidisipliner inovasyon odaklı bir Akıllı üniversite olarak gelişiyor.

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  Üniversitenin temel işlevi öğretmektir. Astana University , eğitim standartlarına göre öğretir, çeşitli sektörlerdeki lider şirketlerde modern işgücü piyasasında talep gören mezunlar hazırlar. Astana University mezunları arasında devlet hizmetinde çalışan çok sayıda kişi var.

  • Almaty, Kazakistan

  Kainar University , bağımsız Kazakistan'da ticari ilkelere dayalı yeni oluşumun ilk yüksek öğretim kurumlarından biridir. Sosyal ve insani yönelimli multidisipliner bir yüksek öğretim kurumu olarak ilk özel üniversitedir.

  • Kokshetau, Kazakistan

  Abay Myrzakhmetov Kokshetau Üniversitesi - yüksek vasıflı personeli ve pedagojik potansiyeli, iyi malzeme ve teknik kaynakları olan bir yüksek eğitim kurumudur. Kazakistan'ın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biridir ve işgücü piyasasının modern gereksinimlerine uygun lisanslı eğitim hizmetleri sunmaktadır.

  • Karagandy, Kazakistan

  Karaganda Teknik Üniversitesi, Kazakistan'ın önde gelen teknik yüksek okullarından biridir. Madencilik Enstitüsü'nün kurulması sadece Karaganda için değil, Orta Kazakistan için de önemli bir olaydı. Günümüzde Üniversitenin dokuz fakültesi bulunmaktadır. Üniversite 46'dan fazla uzmanlık alanında uzman yetiştirir.

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ), Kazakistan'da bir devlet yüksek öğretim kurumudur. Kazakh National University Of Arts , ülkenin en iyi 90 üniversitesi arasında rahatlıkla oturan Kazakistan'ın en prestijli üniversitelerinden biridir.

  • Almaty, Kazakistan

  "St. Petersburg İnsani İşçi Sendikaları Üniversitesi" nin Almatı şubesi Kazakistan'da Rusça eğitimi alabilir. Almatı şubesi, en üst düzey profesyonellerin eğitimine yönelik en büyük ve saygın merkezlerden biridir. Haklı olarak Kazakistan Cumhuriyeti'nin önde gelen yüksek öğrenim kurumlarından biri haline geldi.

  • Shymkent, Kazakistan

  Adını M. Auezov'dan alan Güney Kazakistan Devlet Üniversitesi, Kazakistan Cumhuriyeti'nin en büyük ve çeşitlendirilmiş üniversitesidir ve bölgenin bilim, eğitim, entelektüel ve kültür merkezidir. M Üniversite, ekonomi, bilim ve kültürün tüm sektörleri için uzman yetiştirmektedir. bölge, cumhuriyet ve dünya alanı.

  • Ust'-Kamenogorsk, Kazakistan

  SARSEN AMANZHOLOV DOĞU KAZAKİSTAN ÜNİVERSİTESİ kırk yıldır cumhuriyetin ve SSCB'nin önde gelen üniversitelerinden biri olmuştur. Üniversite, Avrasya Üniversiteler Birliği'nin aktif bir üyesidir.

  • Uralsk, Kazakistan

  West Kazakhstan State University , dünya eğitim alanının oluşumuna yönelik Bolonskiy bildirisini imzaladı.

  • Almaty, Kazakistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Kazakistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  Avrasya İnsani Yardım Enstitüsünde ( EAGI ) eğitim, prestijli ve talep edilen tam zamanlı ve yarı zamanlı eğitimi ve Lisans derecesi uzmanlıklarında indirimli süreleri almayı sağlar.