Keystone logo
Katar

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Katar 2024

kurum sayısı: 4
  • Al Rayyan Municipality, Katar

  Kuzeybatı Katar öğrencileri, öğretim üyeleri, personel yaklaşık 60 milletten oluşuyor. Mezunlarımız, dünya çapında liderlik ve yaratıcı rollerde on binlerce Kuzeybatı mezunun yanı sıra, büyüyen bir yaratıcı, girişimci Kuzeybatı Katar mezunları ağına katılıyor.

  • Al Rayyan Municipality, Katar

  Bir asırdan fazla bir süredir, Carnegie Mellon Üniversitesi, meraklı ve tutkulu olanlara önemli işleri hayal etme ve sunma konusunda meydan okudu. Özel, birinci sınıf ve küresel bir üniversite olan Carnegie Mellon, yaratıcılığa ve işbirliğine ilham veren programlarla kendi rotasını belirliyor.

  • Doha, Katar

  Katar Ulusal Vizyonu 2030'da belirtilen eğitim hedeflerinin kısmen yerine getirilmesi ve insani gelişmeye yapılan önemli ulusal yatırımın bir parçası olarak, Katar Eyaleti Eğitim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı, Katar Topluluğu Koleji'ni (CCQ) kurdu. CCQ'nun amacı, aşağıdakileri içeren çok çeşitli eğitim fırsatları sunmaktır: öğrencileri dört yıllık üniversitelere geçiş için hazırlayan 2 yıllık akademik programlar, 2 + 2 akademik programlar ve ülkenin gereksinimlerini karşılamak için 2 yıllık kariyer odaklı programlar. kritik işgücü ve işgücü ihtiyaçları.

  • Doha, Katar

  Katar'daki Georgetown Üniversitesi (GU-Q), Doha'daki Eğitim Şehri'nde bulunan Georgetown Üniversitesi'nin ek bir yeridir. Üniversite, Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde Dış Servis Lisans (BSFS) derecesi için önde gelen dört yıllık bir lisans programı sunmaktadır. Öğrenciler dört ana daldan birini ve üç sertifikadan birini seçme şansına sahipler.