Keystone logo
Kırgızistan

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Kırgızistan 2024

kurum sayısı: 4
  • Jalal-Abad, Kırgızistan

  Jalal-Abad Devlet Üniversitesi, aşağıdaki alanlarda yüksek öğrenim sağlamak üzere tasarlanmış bir kamu kurumudur: elektronik, enerji; inşaat; Eğitim; tarımsal sanayi kompleksi. Üniversite, erdemli ideallerin teşvik edilmesine ve tam kişilik eğitim kavramına büyük önem vermektedir.

  • Bishkek, Kırgızistan

  Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi kurulduğu günden bu yana Türki Cumhuriyetler arasında nitelikli eğitim çalışmaları yürütmeyi öncelikli görevleri arasında görmüştür. Üniversitemiz, çağdaş ve çağdaş bir eğitim sistemiyle donatılmış, ortak bir anlayışla Türk gençliğinin bilinçli, kendine yeten, sorumlu bireyler yetiştirmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

  • Bishkek, Kırgızistan

  I. Razzakov'un ( KSTU Kyrgyz State Technical University , Kırgızistan mühendislik eğitiminin amiral gemisidir. Üniversite, cumhuriyetimiz için yakın ve yurtdışında çeşitli alanlarda yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamaktadır.

  • Bishkek, Kırgızistan

  University Of Central Asia ( UCA ) özel, kar amacı gütmeyen, laik bir üniversitedir. University Of Central Asia misyonu, University Of Central Asia sosyal ve ekonomik gelişimini teşvik etmektir.