Keystone logo
Japonya

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Japonya 2024

kurum sayısı: 58
  • Bunkyo City, Japonya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hiroshima, Japonya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shimonoseki, Japonya

  Shimonoseki Şehri, Honshu Adası'nın en batı kesiminde yer almaktadır. Güneyde Kanmon Boğazı, doğuda Suo Denizi ve batıda Hibiki Denizi ile çevrilidir. Şehir, okyanusun ve dağların zengin güzelliği ile kutsanmıştır ve önemli tarihi ve kültürel varlıklara sahiptir. Shimonoseki City'nin çeşitliliği, Shimonoseki City University çeşitliliği ile bağlantılıdır.

  • Kagoshima, Japonya

  Shigakukan University , 1979'da kurulmuş özel bir karma eğitim veren dört yıllık üniversitedir. Üniversitenin iki fakültesi vardır: Beşeri Bilimler Fakültesi ve Hukuk Fakültesi. Beşeri Bilimler Fakültesi'nin iki bölümü vardır: Klinik Psikoloji Bölümü (tıp, refah, eğitim, toplum ve endüstri ve genel psikoloji için beş dersten oluşur) ve İnsanlık ve Kültür Bölümü (üç dersten oluşur: Japonca ve Japon edebiyatı, İngiliz dili ve İngiliz ve Amerikan kültürü ve tarihi ve coğrafyası).

  • Nagasaki, Japonya

  Nagasaki University , Nagasaki kökenli geleneksel kültürün mirasını aktararak, öğrencilerde verimli bir yaratıcılık duygusu geliştirerek ve dünya barışı için yenilikçi bilim geliştirerek dengeli bir toplumun gelişmesine katkıda bulunur.

  • Ageo, Japonya

  Hristiyan ruhuna dayalı olarak, tüm insanı eğitmeye vurgu yapılır. Öğrencilere geniş bir liberal eğitim ve yüksek derecede uzmanlık verilmesiyle aynı zamanda, küçük sınıflar her öğrencinin bireyselliğine saygı duyulmasını mümkün kılar. Öğrencilerin bir fakülte danışmanı vardır ve öğretim üyeleri çalışma saatlerini belirlemiştir.

  • Okayama, Japonya

  II.Dünya Savaşı'nın sonunda, Japonya'nın büyük bir kısmının birden fazla hava saldırısından ve özellikle Hiroşima ve Nagazaki'ye düşen hidrojen bombasından harabe halinde yatmasıyla, kurucumuz Bay Tsutomu Kake (1923 - 2008), bunun nedeni bu ülkenin farkına vardı. çok az doğal kaynağa sahiptir, SADECE eğitim yoluyla Japonya kurtarabilir. Bu noktadan itibaren ve hayatının geri kalanında, Bay Kake Japonya'da eğitimin geliştirilmesinde aktif olarak yer aldı.

  • Hachioji, Japonya

  SOKA University , kuruluşundan bu yana insancıl eğitim ve uluslararası değişime odaklanmaktadır. Eğitim ve uluslararası değişimin başarıları büyük beğeni topladı ve üniversite 2014 yılında Eğitim, Kültür, Spor, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın "En İyi Küresel Üniversite Projesi" nde 37 üniversiteden biri seçildi.

  • Utsunomiya, Japonya

  文星芸術大学Sanat Üniversitesi, beş ilke ve idealle ileri sanat eğitimini gerçekleştirmek amacıyla 1999 yılında Tochigi Eyaleti, Utsunomiya Şehrinde kuruldu. Hikayeyi sadece resimlere bakarak anlayarak karakterlerin duygularını aktaran mükemmel bir mecra olan Manga, farklı dilleri ve gelenekleri olan yabancılar için bile tüm dünyada sevilen Japon kültürlerinden biridir.

  • Sagamihara, Japonya

  Azabu University , "İnsanoğlu, Hayvanlar ve Çevre" teması altında eğitim veren ve araştırma yapan çok az sayıdaki bilim üniversitesinden biridir. Edindiğimiz bilgileri toplumumuza katkıda bulunmak için kullanmak her zaman temel değerimiz ve Profesör Harutaka Yokura'nın eğitim felsefesini yansıtan üniversite kurucu ruhuna dayanan bir değer olmuştur: "Akademik olarak keşfedin ve bilinçli bir şekilde uygulayın".

  • Fuchu, Japonya

  Üniversite Japonya' da uluslararası çalışmalara vakfedilmiş en eski kurumdur. İlk önce 1856'da hükümetin çevirmenlik bürosu olarak kurulmuş ve Bansho Shirabesho (Yabancı Belgelerin Araştırılması Enstitüsü) adı altında faaliyete başlamıştır. 1899'da Tokyo Gaikokugo Gakko (Tokyo Devlet Dil Akademisi) adıyla bağımsız bir eğitim ve araştırma kurumu olarak teşkil edilmiştir. 1999 'da, Universite bağımsızlığının 100 'üncü yılını kutlamıştır. Üniversite 2000 yılında yerleşkesini öğrencilerinin modern ve yüksek teknoloji donanımlı bir ortamda çalıştığı mevcut yerine taşımıştır. Üniversite kampusu, Tokyo'nun Fuchu şehrinde yer almaktadır.

  • Kyoto, Japonya

  Kyoto Institute Of Technology , Japonya'nın Kyoto şehrinde bulunan uluslararası bir mühendislik ve tasarım üniversitesidir. Şehrimizin tarihinin ve kültürünün dünya çapında bilindiğini ve Kyoto'nun Japon kültürünün özünün doğduğu yer olmakla birlikte aynı zamanda bir üretim merkezi olduğunu da unutmamak gerekir. Kyoto'nun "teknisyenlerinin" birçok "şeyi" üretme ve rafine etme konusunda uzun bir geçmişi var. Geleneksel zanaatkarlık sadece bir nesilden diğerine aktarılmıyor, aynı zamanda yeni tekniklerin ve yeniliklerin sürekli yaratılmasıyla daha da geliştirildi ve rafine edildi ve hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenilirlik kazandı.

  • Bunkyo City, Japonya
  • Meguro City, Japonya
  • + 1 daha fazla

  The University Of Tokyo , 1877'de Japonya'daki ilk ulusal üniversite olarak kuruldu. Önde gelen bir araştırma üniversitesi olarak UTokyo, hem lisans hem de lisansüstü düzeyde esasen tüm akademik disiplinlerde kurslar sunar ve tüm akademik faaliyet yelpazesinde araştırma yapar. Üniversite, öğrencilerine hem entelektüel gelişim hem de mesleki bilgi ve becerilerin kazanılması için fırsatlar sağlayan zengin ve çeşitli bir akademik ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

  • Kariya, Japonya

  Aichi Eğitim Üniversitesi'nin tarihi, 1873'te Japonya'da modern okul sisteminin başlamasıyla başladı. Selefimiz Aichi Prefectural Academy, daha sonra bölgedeki üç Normal okul, Aichi First Normal College, Aichi Second Normal College ve Aichi olarak gelişti. Normal Mesleki Eğitim Fakültesi.

  • Kyoto, Japonya

  Kyoto Sangyo University (KSU), 1965 yılında Dr. Toschima Araki tarafından kurulmuştur. Savaş sonrası Japonya'daki yıkıcı ahlaki kültürden ciddi şekilde endişelenen Dr. Araki, çabalarını giderek küreselleşen toplumda aktif roller oynayabilecek mezunlar yetiştirmeye adadı. Kurucunun öncülüğünü takiben, KSÜ'nün “Kurucu İlkeleri” ni sürdürmek için birbirini izleyen Başkanlar tarafından sürekli ve aralıksız çalışmalar yapılmış ve bunun sonucunda üniversite istikrarlı ve başarılı bir şekilde gelişmeye devam etmiştir.