Keystone logo
İsviçre

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde İsviçre 2023

kurum sayısı: 122
  • Zürich, İsviçre

  İsviçre'nin Zürih kentinde bulunan dünya lideri bir Yönetim Butiği olan Zurich Elite Business School (ZEBS), öğrencilerin akademik ve profesyonel kariyerlerinde ve şirketlerini geliştirip geliştirecekleri şirketlerde mükemmelliğe ulaşmalarına yardımcı olmak için özelleştirilmiş ve yenilikçi birinci sınıf işletme eğitimi sağlamayı taahhüt eder. değerli varlıklarını güçlendirmek: insanlar. Zurich Elite Business School, İsviçre'de birinci sınıf, uluslararası akredite edilmiş Lisans, MBA/ExecMBA ve DBA/Ph.D. dereceler ve son derece özelleştirilmiş Yönetici Kurumsal Programları.

  • Geneva, İsviçre

  İSVİÇRE UMEF a été fondée en 1984 à Genève, concomément au droit suisse, en tant qu'établissement d'enseignement supérieur à Genève ve est accréditée par le Conseil suisse d'acréditation, consement à la loi sur l'enseignement supérieur (LEHE) . İSVİÇRE UMEF est fière d'avoir été la prömiyer kurum akredite özel au fédéral en tant qu'institut universitaire de sciences appliquées dans le canton de Genève.

  • Barcelona, İspanya
  • Esch-sur-Alzette, Lüksemburg
  • + 6 daha fazla

  Avrupa Üniversitelerinden oluşan bir konsorsiyum, yüksek performanslı çözümlere odaklanan yeni ve yenilikçi bir pan-Avrupa EUMaster4HPC programı geliştirdi. EUMaster4HPC, Avrupa'nın dijital dönüşümünü yönlendirmek için yeni nesil yüksek vasıflı ve yetenekli HPC uzmanlarını eğitmek için Avrupa'daki HPC eğitimindeki başlıca oyuncuları bir araya getiriyor. EUMaster4HPC, yenilikçi müfredat ve öğretim paradigmalarına, akademik mükemmelliğe, birinci sınıf HPC uzmanlarına, süper bilgi işlem merkezlerine erişime ve güçlü endüstri desteğine dayanır.

  • Basel, İsviçre

  Çağdaş Tasarım Uygulamaları Enstitüsündeki (ICDP) Masterstudio Design üç stüdyodan oluşur: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Her stüdyonun bir disiplin odağı vardır. Ek olarak, ICDP'nin araştırma söylemi Dijital Entegrasyon, Tasarım Kültürleri ve Dairesel Tasarıma odaklanır ve çok boyutlu olarak yansıtılır ve iletilir. Uygulamalı araştırma ve proje çalışmalarımızın temeli "Gelişmiş Tasarım" tasarım terimidir. Maksimize etmeye yönelik mevcut ekonomik uygulama yerine, öğretim ve tasarımda işbirliği ve sistemik eylem anlamına gelen dış girişimci rolünü benimsiyoruz: Küresel krizler, iklim değişikliği ve sosyal eşitsizlikle ilgili güncel konular tartışılıyor ve daha da geliştiriliyor. Sürdürülebilirlik ve ekoloji, kapsayıcılık ve teknoloji, etkileşim ve önemlilik, tasarımın rolünün sorgulandığı ve insanların bir arada yaşaması ve ekonomik faaliyet için yeni vizyonların tanımlandığı alanlardır. Masterstudio Design, profesyonel, geleceğe yönelik tasarım uygulamaları ve uygulamalı araştırmalar konusunda derinlemesine eğitim sunar. İlgili araştırma soruları belirlenir ve tanımlanır, uygun ve karmaşık tasarım süreçleri tasarlanır, projeler geliştirilir ve uygulanır. İletişim, proje yönetimi, disiplinler arası ve araştırmaya yönelik takım çalışması eğitimin bileşenleridir.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, Madrid ve Segovia'daki kampüsleri ile İspanya'nın en iyi uluslararası üniversitesidir. Dünyanın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olarak kabul edilen IE, teknolojilerin ve çeşitliliğin küresel vizyonun, girişimci bir zihniyetin ve hümanist bir yaklaşımın geliştirilmesinde kilit rol oynadığı bir öğrenme ortamı sağlayarak, kuruluşlarda yenilik ve değişimi yönlendiren liderleri şekillendirir.

  • Barcelona, İspanya
  • Zürich, İsviçre

  Swiss School of Business Research , dünyanın her yerinden yenilikçi Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri almak için başvuran öğrencilerimize İsviçre kalitesiyle akademik mükemmellik sunar. Öğrencilerin kültürlerarası çeşitliliği ve yenilikçi öğretim tarzlarını kutlayabilecekleri dinamik bir uluslararası ortamda büyüme ve gelişme için sayısız fayda ve fırsat sunuyoruz.

  • Neuchâtel, İsviçre
  • Leicester, Birleşik Krallık
  • + 1 daha fazla

  CIES - Uluslararası Spor Çalışmaları Merkezi, İsviçre'nin Neuchâtel şehrinde bulunan bağımsız bir çalışma merkezidir. 1995 yılında Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Neuchatel Üniversitesi, Neuchatel Şehri ve Eyaleti arasında bir Vakıf olarak kuruldu.

  • Port-Valais, İsviçre
  • Brig, İsviçre

  En iyi mutfak sanatları eğitimini pratik işletme teorisi ile harmanlayan kapsamlı müfredatımız sayesinde İsviçre'nin en iyi mutfak okulları ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul ediliyoruz. Yeteneğinizi besleyin, merakınızı besleyin ve mutfak sanatları dünyasında başarılı olmak için güçlü temeller oluşturun. Culinary Arts Academy Switzerland sadece birinci sınıf bir eğitim almıyorsunuz, aynı zamanda bunu destekleyecek niteliklere de sahip oluyorsunuz.

  • Lausanne, İsviçre
  • Singapore, Singapur
  • + 1 daha fazla

  1893 yılında Ecole Hôtelière de Lausanne adıyla kurulan EHL Hospitality Business School, İsviçre'de konaklama eğitimi yöntemlerine öncülük ediyor ve mükemmellik standartlarını belirliyor. Bugün EHL, mezunları geleceğe liderlik etmeye ve saygı ve empati ile yönetmeye hazırlayan müşteri merkezli konaklama yönetimi dereceleri için İsviçre'nin akademik titizlik ve endüstri pratiği değerlerini yaratıcılık ve yenilikçilikle birleştiriyor.

  • Lucerne, İsviçre
  • Risch-Rotkreuz, İsviçre

  Lucerne İşletme Okulu, Orta İsviçre'nin ekonomik ve sosyal açıdan önemli iş ve bölgesel ekonomi, bankacılık ve finans, iletişim ve pazarlama ile turizm ve hareketlilik alanlarında mükemmeliyet merkezidir. Sunduğumuz iddialı, pratik ve araştırmaya dayalı lisans ve yüksek lisans programları, şirketler, kamu kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için nitelikli çalışanlar yetiştirmede etkili olmaktadır.

  • Basel, İsviçre

  1460 yılında kurulan Basel Üniversitesi, İsviçre'nin en eski üniversitesidir. İşletme ve Ekonomi Fakültesi 1995 yılında kurulmuştur ve Basel Üniversitesi'ndeki toplam yedi fakültenin en genç ikincisidir. Ancak ekonomi konusu Basel'de neredeyse 150 yıldır öğretiliyor.

  • Geneva, İsviçre

  ESDST, Rushford Business School'un James Lind Enstitüsü tarafından akredite edilmiş veri okuludur. Okul, derecesi Rushford Business School tarafından verilen Veri Bilimi ve Teknolojisi alanında daha yüksek dereceli programlar sunmaktadır. Fakültemiz ve danışmanlarımız veri bilimcidir ve sektörde saygın konumlarda çalışırlar. Uygulamalı metodolojiyi gerçek veri seti ile kullanmayı öğretiyoruz ve derece bir danışmanlık bitirme projesi ile sonuçlanıyor. Bu, öğrencilerimizi birinci sınıf üst düzey yöneticiler ve veri bilimcileri olmaya teşvik etmek amacıyla yapılır.

  • Geneva, İsviçre

  1978 yılında İsviçre'de kurulan Webster University Geneva, lisans (lisans düzeyinde) ve lisansüstü (yüksek lisans) düzeyinde yüksek kaliteli İngilizce programlar sunan, akredite bir Amerikan üniversite kampüsüdür. Webster, İsviçre'nin kültürel açıdan zengin bağlamında öğretime yönelik geniş bir Liberal Sanatlar yaklaşımı sağlar ve Üniversite, "Uluslararası Cenevre"yi oluşturan topluluk ve ruhun önemli bir üyesi haline gelmiştir.

  • Geneva, İsviçre

  Girişimciliği, yeniliği ve liderliği teşvik eden ve işletmeler tarafından çok aranan konularda İngilizce öğretilen vakıf, lisans, yüksek lisans ve MBA programları sunuyoruz. Bunlar, diğerleri arasında işletme yönetimi, iletişim ve halkla ilişkiler, uluslararası ticaret, dijital işletme, spor yönetimi, pazarlama, finans ve işletmeyi içerir.

  • Zürich, İsviçre

  Yaklaşık 30.000 kayıtlı öğrencisi ile University Of Zurich (UZH) İsviçre'nin en büyük üniversitesidir. Yaklaşık 100 farklı konu alanını kapsayan yedi fakülteden oluşan Üniversite, çok çeşitli Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programları sunmaktadır. programlar. Sayısız ayrım, Üniversitenin tıp, immünoloji, genetik, sinirbilim ve yapısal biyoloji ile ekonomi alanlarındaki uluslararası ününü vurgulamaktadır.