Keystone logo
Guatemala

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Guatemala 2024

kurum sayısı: 3
  • Quetzaltenango, Guatemala

  Quetzaltenango'da, öğrencilerini özgürlüğe dayalı bir felsefeyle eğitmek olan, yüksek akademik düzeyde özgür, barışçıl bir toplum inşa etmeyi amaçlayan ve aynı zamanda öğrencilerini hazırlayan kariyer sunmaya meyilli bir üniversite oluşturmak için. El Alto şehrindeki Francisco Marroquín Üniversitesi'nin uzantısı 1994'te kuruldu. University of the West Üniversitesi, Francisco Marroquín Üniversitesi'nin uzantısının doktrinsel yöneliminin devamı olacaktı. Quetzaltenango'dan çekildi. Kurulması için mütevelli heyetini oluşturan ve yetkilendirilmesi için ilgili prosedürleri başlatan bir grup Quetzaltecan iş adamı ve profesyoneli tarafından kurulmuştur. Bazıları UFM'nin eski öğrencileri ve profesörleri ve üniversitenin ekonomik bağımsızlıkla yönetmek ve yönetmek için atandığını söyleyen Yüksek Konsey üyeleriydi. Universidad de Occidente Merkez Karargahının kurulması için arsa alımı başlar ve buna paralel olarak, Guatemala Şehri'nde ve Escuintla, Suchitepéquez, Retalhuleu, Huehuetenango ve San. San Marcos Pedro bölümü. Quetzaltenango şehrinde 2010 yılında Yüksek Özel Öğretim Kurulu'nun faaliyetine izin vermesiyle başladı ve 3 Mart 2010 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlandı. Üniversitenin misyonu felsefenin öğretilmesi ve yaygınlaştırılmasıdır. İnsanlığın maddi ve manevi ilerlemesine katkıda bulunmak için insan hayatının her alanında kişisel sorumluluk ile Özgürlük.

  • Guatemala City, Guatemala

  Universidad InterNaciones , varlığın bütünsel oluşumunu kolaylaştıran ve gerçeği, güzelliği ve iyiyi aramayı teşvik eden akademik mükemmelliği için dünya çapında bir yüksek öğretim merkezidir. Bu, zeka, düşünce, yaratıcılık ve günümüz toplumunun sunduğu zorlukları ve onun gelecek projeksiyonlarını tahmin etme isteğini geliştirir.

  • Guatemala City, Guatemala

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...