Keystone logo
Endonezya

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Endonezya 2024

kurum sayısı: 23
  • Nong Kae, Tayland
  • Puerto Princesa, Filipinler Cumhuriyeti
  • + 3 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Denpasar Selatan, Endonezya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, Endonezya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Yogyakarta, Endonezya

  Endonezya'da yüksek öğretimin öncüsü olarak UII, fikir çeşitliliğinin oldukça takdir edildiği akademik özgürlük geleneğinin köklerine dayanmaktadır. Son derece motive edici bir öğrenme ortamı ve yenilik potansiyeli ile öğrencilerimizi yenilikçi küresel liderler olarak eğitmeye kararlıyız.

  • West Jakarta, Endonezya

  Ekonomisini inşa etmek için Endonezya'nın girişimcilerin aktif katılımına ihtiyacı var. Mevcut insan gücünü emebilecek fırsatlar yaratırlar. Bu, mükemmel yetkinliklere ve yüksek rekabet gücüne sahip çalışan profesyoneller yetiştirmede hayati bir rol oynayan üniversitede başlayabilir.

  • Yogyakarta, Endonezya

  1985'te kurulan Duta Wacana Christian University (UKDW), 1962'de Jogjakarta İlahiyat Akademisi ve Malang'daki Bale Wiyata İlahiyat Okulu'nun birleşmesi sonucu kurulan Duta Wacana İlahiyat Semineri'nin (STT Duta Wacana) daha ileri bir gelişimidir.

  • Salatiga, Endonezya

  Satya Wacana Christian University (SWCU), Endonezya Hristiyan Öğretim Eğitim Üçüncül Enstitüsü (PTPG-KI) adıyla başladı. 30 Kasım 1956'da Eğitim, Tarih, İngilizce, Hukuk ve İktisattan oluşan beş bölümle görevlendirildi. Satya Wacana'nın PTPG-KI'si 17 Temmuz 1959'da FKIP-KI olarak değiştirildi. Ardından 5 Aralık 1959'da İktisat Fakültesi ve Hukuk Fakültesi varlığıyla Satya Wacana Christian University diğer birkaç yeni fakülte ve çalışma programı.

  • Bandung, Endonezya

  Universitas Kristen Maranatha, İsa Mesih'in sevgi ve yaşayan örneklerinin motive ettiği, sanat ve bilimin tüm alanlarını araştıran ve aşılayan bağımsız ve kendi kendini destekleyen bir yüksek öğretim kurumu haline gelir.

  • Surabaya, Endonezya

  Pancasila'ya ve 1945 Anayasasına kadar yaşayan bir Hıristiyan Endonezya vatandaşı olarak görev ve sorumluluklarının tam olarak farkında olarak, Tanrı Sözü olan İncil'e dayanan Birleşik Krallık Petra Statüsü Önsözüne uygun olarak, Birleşik Krallık Petra, milletin hayatını eğitme çerçevesinde yer alır.

  • Palembang, Endonezya

  Yükseköğretimin amaçlarından biri, ulusal kalkınmanın ihtiyaçlarına uygun gelişim gerçekleştirebilen mezunlar yetiştirmektir. Ulusal kalkınmaya duyulan ihtiyaç statik bir şey olmadığından, yani her zaman bölgesel ve küresel durumlardaki değişikliklere göre değişeceği için, üniversitelerin bilimdeki gelişmelere ayak uydurmanın yanı sıra sürekli değişmesi ve değişen ihtiyaçlara ve gelişime uyum sağlaması da gerekmektedir. teknoloji, sanat ve dünya bilgisi.

  • Bandung, Endonezya

  Bandung'daki Ulusal Teknoloji Enstitüsü (ITENAS), PKH Mustopha Caddesi No: 23, Bandung'da bulunan bir yüksek öğretim kurumudur. Çeşitli yönlerden kolayca erişilebilen bölgenin kalbinde yer alan Kampüs, stratejik olarak kabul edilir. Itenas ayrıca alışveriş merkezleri, mutfak merkezleri, baskılar ve konutlarla çevrili olduğu için en canlı ve eğlenceli kampüslerden biri olarak adlandırılır.

  • Bandung, Endonezya

  UNPAR'ın vizyonu, Parahyangan Katolik Üniversitesi'nin akademik topluluğunun UNPAR geliştirme yönüne ilişkin bir özlemidir. UNPAR'ın "Bakuning Hyang Mrih Guna Santyaya Bhakti" aforizmasına dayanmaktadır ve bu "Tanrı inancına dayalı, topluma bağlılıkla bilgi peşinde koşma" anlamına gelmektedir. Ayrıca geçmişte, günümüzde ve gelecekte UNPAR ile ilgili bir analizin sonucudur.

  • Makassar, Endonezya

  Hasanuddin University resmi olarak kurulmasından önce, Endonezya Üniversitesi İktisat Fakültesi'nin bir dalı olarak İktisat Fakültesi, 1947'de Makassar'da kurulmuştur. 127, 23 Temmuz 1947.

  • Yogyakarta, Endonezya

  Yogyakarta State University (eski adıyla IKIP Yogyakarta veya Yogyakarta Öğretmen Eğitimi ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü) 21 Mayıs 1964'te kuruldu. Tarihsel olarak IKIP Yogyakarta, iki eğitim kurumunun birleşmesiydi: Gadjah Mada Üniversitesi Pedagoji Fakültesi ve Öğretmen Enstitüsü Eğitim. Bu iki kurum, eğitim bilimleri ve öğretmen eğitimi çalışma programları sundu. Birleşme, Endonezya Cumhuriyeti'nin Başkanlık Kararnamesi, Sayı I / 1963 ile yetkilendirildi.

  • Kembaran, Endonezya

  Universitas Muhammadiyah Purwokerto (UMP), Batı Orta Java'daki en büyük özel üniversitedir ve B. UMP, Orta Java'da 2. en iyi Muhammadiyah Higher Education (PTM) ve Endonezya'da 6. sırada yer almaktadır.