Keystone logo
Endonezya

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Endonezya 2023

kurum sayısı: 42
  • Surabaya, Endonezya

  Yüksek öğrenimi organize ederken, UNAIR'in ilkeleri şunlardır: UNAIR'i geliştirmek için fonları bağımsız olarak yönetme yeteneğine sahip kar amacı gütmeyen bir kuruluş; bağımsızlık ve iyi yönetişim; akademik topluluk için akademik kültürün ve bilimsel özerkliğin geliştirilmesi; vb. Ulusal ve uluslararası düzeyde bağımsız, yenilikçi, lider ve din ahlakına dayalı bilim, teknoloji ve beşeri bilimlerdeki gelişmelerin öncüsü bir üniversite olmaktır.

  • Bandung, Endonezya

  Telkom University , bir “Araştırma ve Girişimcilik Üniversitesi” olma vizyonuna sahip olan Endonezya'daki En İyi Özel Üniversitedir (Endonezya Eğitim ve Kültür Bakanlığı ve Times Yüksek Öğretim (THE) Dünya Üniversite Sıralaması 2021, kırmızı). Endonezya'nın kültürel çeşitliliği ile birleşen ICT'nin (Bilgi ve İletişim Teknolojisi) hızlı büyümesi, Telkom University mühendislik, işletme ve yaratıcı endüstri alanlarında BİT tabanlı eğitim ve araştırmaya odaklanmasına neden oluyor. Öğretim, araştırma ve topluma hizmet açısından eğitim kalitesini sürekli ve sürekli olarak geliştiriyoruz.

  • Banda Aceh, Endonezya

  Syiah Kuala Üniversitesi'nin misyonu, mevcut yerel, ulusal ve uluslararası kaynakları kullanarak yerel, ulusal ve uluslararası gelişimi destekleyen yüksek öğrenim kurumlarının “Tri Dharma - üç ifadesi” ni uygulamak; rekabet gücü yüksek mezunlar yetiştirmek için akademik kaliteyi artırmak; şeffaf, katılımcı, verimli ve üretken ilkelerin uygulanması yoluyla eğitim alanında entegre kalite yönetimini uygulamak; bilim, teknoloji, beşeri bilimler, spor ve sanat bulgularını geliştirme ve koruma çabasında kurumsal işbirliği ağını sürekli olarak güçlendirmek ve genişletmek.

  • Manchester, Birleşik Krallık
  • Budapest, Macaristan
  • + 62 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, Endonezya

  University Of Muhammadiyah Malang (UMM) şu anda 1 Yüksek Lisans Programı ve 3 Doktora Programı ile 10 fakülteyi yönetmektedir. Üç programdan 3 Diploma Eğitim Programı, 35 Lisans 1 Eğitim Programı, 11 Lisansüstü Eğitim Programı, 3 Doktora Programı ve 4 Profesyonel Program bulunmaktadır. Sayı hala artıyor. Daha fazla büyüyün ve daha büyük olun.

  • Buleleng, Endonezya

  Universitas Pendidikan Ganesha 'Universitas Pendidikan Ganesha' bundan böyle Undiksha olarak anılacaktır, Araştırma ve Teknoloji ve Yüksek Öğretim Bakanlığı'na bağlı olan ve Bali Eyaleti, Singaraja'da bulunan bir üniversitedir.

  • Batam, Endonezya

  Universitas Internasional Batam (UIB) hoş geldiniz. 2000 yılında kurulan UIB, yeni bir özel üniversitedir, ancak muazzam bir potansiyele sahiptir. Batam şehrinde, Singapur ve Malezya sınırlarında bulunan UIB, kütüphaneler, laboratuarlar, spor salonları, yurtlar vb. Gibi mükemmel öğretim ve öğrenim süreçlerini desteklemek için son derece yeterli altyapılara sahip kendi kampüsüne sahiptir.

  • South Jakarta, Endonezya

  PTIQ Enstitüsü (Perguruan Tinggi Ilmu Al-Qur'an), Kuran'ı özellikle ezberleyen ve inceleyen dünyadaki ilk kolejdir. PTIQ kurulduktan iki yıl sonra, Suudi Arabistan Medine İslam Üniversitesi Kuran ilmi için özel bir fakülte açtı ve PTIQ onun ilham kaynağı oldu.

  • Yogyakarta, Endonezya

  Endonezya'da yüksek öğretimin öncüsü olarak UII, fikir çeşitliliğinin oldukça takdir edildiği akademik özgürlük geleneğinin köklerine dayanmaktadır. Son derece motive edici bir öğrenme ortamı ve yenilik potansiyeli ile öğrencilerimizi yenilikçi küresel liderler olarak eğitmeye kararlıyız.

  • West Jakarta, Endonezya

  Ekonomisini inşa etmek için Endonezya'nın girişimcilerin aktif katılımına ihtiyacı var. Mevcut insan gücünü emebilecek fırsatlar yaratırlar. Bu, mükemmel yetkinliklere ve yüksek rekabet gücüne sahip çalışan profesyoneller yetiştirmede hayati bir rol oynayan üniversitede başlayabilir.

  • Yogyakarta, Endonezya

  1985'te kurulan Duta Wacana Christian University (UKDW), 1962'de Jogjakarta İlahiyat Akademisi ve Malang'daki Bale Wiyata İlahiyat Okulu'nun birleşmesi sonucu kurulan Duta Wacana İlahiyat Semineri'nin (STT Duta Wacana) daha ileri bir gelişimidir.

  • Salatiga, Endonezya

  Satya Wacana Christian University (SWCU), Endonezya Hristiyan Öğretim Eğitim Üçüncül Enstitüsü (PTPG-KI) adıyla başladı. 30 Kasım 1956'da Eğitim, Tarih, İngilizce, Hukuk ve İktisattan oluşan beş bölümle görevlendirildi. Satya Wacana'nın PTPG-KI'si 17 Temmuz 1959'da FKIP-KI olarak değiştirildi. Ardından 5 Aralık 1959'da İktisat Fakültesi ve Hukuk Fakültesi varlığıyla Satya Wacana Christian University diğer birkaç yeni fakülte ve çalışma programı.

  • Bandung, Endonezya

  Universitas Kristen Maranatha, İsa Mesih'in sevgi ve yaşayan örneklerinin motive ettiği, sanat ve bilimin tüm alanlarını araştıran ve aşılayan bağımsız ve kendi kendini destekleyen bir yüksek öğretim kurumu haline gelir.

  • Jakarta, Endonezya

  Prasetiya Mulya, 1980 yılında Endonezya'nın önde gelen iş adamları tarafından kuruldu. Endonezya'daki ilk MBA programı daha sonra prestijli uluslararası akademisyenler ve uzmanların yardımıyla 1982'de kuruldu.

  • Jakarta, Endonezya

  Jakarta International College (JIC), yüksek kaliteli uluslararası eğitim standardı sunmaya özen gösteren ve kendini adamış bir grup profesyonel tarafından 2002 yılında Cakarta'da kuruldu. Son 19 yıldır JIC, Monash College Jakarta'nın Monash College Diploma ve Monash University Foundation Year (MUFY) eğitimlerini veren tek sağlayıcısı olmuştur. Binlerce öğrenci, Monash Üniversitesi'ne ve Avustralya'daki diğer saygın üniversitelere başarıyla transfer oldu.