Keystone logo
Ekvador

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Ekvador 2023

kurum sayısı: 9
  • Ecuador, Ekvador

  Universidad San Francisco de Quito USFQ, QS Dünya Üniversite Sıralamasında Ekvador'da 1. ve Latin Amerika'da 51. sırada yer alan Ekvador'daki lider üniversitedir. Özgür düşünen, yenilikçi ve yaratıcı liderler yetiştirmek ve geliştirmek isteyen aktif bir akademik topluluğuz. Biz Liberal Sanatlar, özel, kar amacı gütmeyen bir akademik kurumuz. USFQ, toplumumuzun tüm paydaşlarını entegre ederek Liberal Sanatlar felsefesi aracılığıyla toplumu eğitmeye, araştırmaya ve hizmet etmeye odaklanır. 8000'den fazla öğrenci, uluslararası değişim öğrencilerinin yanı sıra Ekvador'un tüm bölgelerinden ve milletlerinden insanlarla Universidad San Francisco de Quito USFQ'nun hayati eksenidir. USFQ, Liberal Sanatlar sisteminde yılda 4000'den fazla akademik kurs ve 50'den fazla ana dal sunmaktadır.

  • Quito, Ekvador

  IMF Akademik Kurumu, 20 yılda 125.000'den fazla öğrenci ve 5.000'den fazla şirketin oluşturduğu lisansüstü eğitimde uluslararası bir referanstır. Hizmetlerinin kalitesi ve prestiji, The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), The Association of MBA (AMBA) ve EFQM +500 mührü gibi kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.

  • Monterrey, Meksika
  • Buenavista, Meksika
  • + 36 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey, siyasi ve dini partilerle ilgisi olmayan özel, kar amacı gütmeyen, bağımsız bir kurumdur. Meksikalı işadamı Eugenio Garza Sada'nın vizyonu sayesinde 1943 yılında kuruldu. 31 kampüsü, 21 genel merkezi ve uluslararası irtibat ofisleri bulunmaktadır. Amacı, girişimci ruha, insan duygusuna ve yüksek rekabet gücüne sahip liderler yetiştirmektir.

  • Los Vergeles, Ekvador

  State University of Milagro toplumuna, bölgeye ve ülkeye hizmet taahhüdü doğrultusunda, üniversitenin özü kabul edilen temel işlevlerinden yapılandırılmış kurumsal potansiyelini göstermektedir. Akademik yaşamın uygulanmasında temel eylem olarak anlaşılan öğretim, insanları eleştirel farkındalık ve sosyal anlamda eğitme zorluğunun üstesinden gelmek için eğitim ve mesleğe sahip bir insan ekibi tarafından desteklenir. Araştırma, bilgi üreteci ve ülkenin sorunlarına yönelik çözümler, bilimsel projeler, indeksli yayınlar, ulusal ve uluslararası makaleler ve yayımlanacak bilimsel dergilerin geliştirilmesi yoluyla kanıtlanmaktadır. Toplumla Bağlantı, teknoloji transferi ve toplumun sorunlarına etkili çözümde bilginin uygulanması olarak anlaşıldı.

  • Guayaquil, Ekvador

  Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil, mükemmellik eğitimi sağlamaya, biçimlendirici uygulamalı araştırmayı teşvik etmeye ve birçok disiplinde liderler geliştirmeye kendini adamıştır. Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil, ülkenin ve iş dünyasının karşı karşıya olduğu sorunlu yapıları araştırmak isteyen öğrenciler için araştırma alanlarımız aracılığıyla benzersiz bir deneyim sunar.

  • Loja, Ekvador

  Loja Özel Teknik Üniversitesi 3 Mayıs 1971 tarihinde Ekvadorlu Marist Derneği (AME) tarafından kurulmuş ve Ekvador Devleti tarafından 5 Mayıs 1971 tarih ve 217 sayılı resmi sicilinde yayınlanan 646 sayılı Yürütme Kararı ile tanınmıştır. Otonom bir tüzel kişilik olarak, Papalık ve Ekvador arasında kutlanan "Modus Vivendi" nin koruması altında, örgüt ve hükümetindeki Kilise normlarını dikkate alarak. Üniversitenin akıl hocası ve ilk rektörü Marist kardeş Santiago Fernández García idi ve UTPL'nin ilk rektörü, 3 Ekim 1971'de üniversitenin ana otoritesi olarak atanan mühendis Alejo Valdivieso idi. UTPL özerk bir kurumdur. sosyal ve kamusal amaçlı, bilimsel-yönetim özgürlüğü ile araştırma geliştiren, ülkenin kalkınma planlarına iştirak eden. 1976'dan beri uzaktan eğitimin modalitesinde bir öncüdür ve kaliteli bir yüksek öğretime erişim olanağı sağlar. 1997'de, Loja Piskoposluğu, Tam bir özerklikle ve Idente karizmine uygun olarak, Üniversite liderliğini Kurtarıcı İsa Enstitüsü, Misyonerler ve İdeolojik Misyonerler'e devretti.

  • Valencia, İspanya
  • Barcelona, İspanya
  • + 4 daha fazla

  VIU bir online sınıf ve görsel-işitsel öğretim ile teknolojik bir üniversite. Bilgisayar ekranında sayesinde ve dünyanın herhangi bir yerinden, / sınıf öğrencileri iyi uluslararası uzmanlar sağlamak interaktif videokonferans aracılığıyla gerçek zamanlı alırlar.

  • Brattleboro, Amerika Birleşik Devletleri
  • Washington, DC, Amerika Birleşik Devletleri
  • + 13 daha fazla

  SIT Graduate Institute, çatışma dönüşümü, uluslararası eğitim, sürdürülebilir kalkınma ve TESOL alanlarında uluslararası odaklı yüksek lisans dereceleri, sertifikalar ve mesleki gelişim programları sunmaktadır. 1964'ten beri SIT, profesyonelleri kültürlerarası ve uluslararası ortamlarda başarılı olmaya hazırlamaktadır.

  • Guayaquil, Ekvador

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...