Keystone logo
Brezilya

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Brezilya 2023

kurum sayısı: 157
  • São Paulo, Brezilya

  FIA (Fundação Instituto de Administração), 1980 yılında USP (Sao Paulo Üniversitesi) Yönetim Bölümünden profesörler tarafından kurulmuş olup, kurumsal programlarda çalışan ve tüm alanlarda araştırma, danışmanlık ve eğitim projeleri geliştiren seçilmiş bir grup koordinatörü bir araya getirir. Yönetim. İşletme okulları arasında bir referans olan FIA, işletme yönetiminin tüm alanlarında araştırma, danışmanlık ve eğitim projeleri geliştiren yüksek nitelikli bir öğretim kadrosuna sahiptir.

  • Valbonne, Fransa
  • Belo Horizonte, Brezilya
  • + 6 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • São Paulo, Brezilya
  • Rio de Janeiro, Brezilya
  • + 2 daha fazla

  65 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ESPM, yüksek öğrenimde iletişim, pazarlama ve yönetimde Brezilya'da bir referanstır; tüm öğrenme süreçlerinde mevcut olan yenilik ve teknoloji DNA'sı, gelecek için hazırlanmış eğitim profesyonelleri.

  • Rio de Janeiro, Brezilya
  • Bailrigg, Birleşik Krallık
  • + 3 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Fransa
  • São Paulo, Brezilya
  • + 3 daha fazla

  Nantes Ticaret ve Sanayi Odası'nın ortağı olan L'École de design Nantes Atlantique, l'Université de Nantes ile birlikte tasarım mesleklerine adanmış özel bir yüksek öğrenim kurumudur.

  • Paraná, Brezilya

  Bir yüksek öğretim kurumuna değer veren birçok yön vardır, ancak MEC'deki yüksek itibar, kursların, yapının ve fakültenin ideal kalite standartlarında olduğunun ana göstergesidir. Ajansın son açıklamasına göre, Uniandrade 4. sınıf (en yüksek puan 5 olmak üzere) aldı ve ülkedeki en iyi üniversite merkezleri arasında yer aldı. Not, IGC - Genel Kurs Dizini'nin kısaltmasıdır. Ancak Uniandrade'in mükemmelliği öğretme taahhüdü geçen yıl başlamadı. Bu amaç için 40 yıldan fazla bir tarih var! IGC'ye ek olarak, kurum, lisans derslerinin% 80'inin mükemmellik notlarıyla değerlendirilmesinden gurur duymaktadır. Bir kurumu bu seçkin konuma yerleştirmek için MEC komitesi, aralarında ENADE'deki öğrencilerin performansı, fiziksel yapı, öğretmenlerin nitelikleri gibi çeşitli yönleri değerlendirir.

  • Goiás, Brezilya

  1999 yılında 13.456 sayılı Kanunla oluşturulan Goiás Eyalet Üniversitesi, Eyaletteki Yüksek Öğretim alanında yeni ve gelecek vaat eden bir gerçeklik getirdi. Anápolis merkezli çok kampüslü bir üniversite olarak düzenlenen UEG, Anápolis Eyalet Üniversitesi (Uniana), Goiás Eyaleti Beden Eğitimi Yüksek Okulu (Esefego) gibi önemli yüksek öğrenim kurumlarının dönüşümü ve birleşmesi sürecinin sonucudur. ) ve hükümet tarafından idame ettirilen diğer izole yüksek öğretim kurumları. Tarihsel kayıtlara göre UEG, bölgesel özelliklere vurgu yaparak Goiás'ta çok sayıda belediyeye fayda sağlamak için doğmuştur. Büyümesi, öğretim, araştırma ve genişletme faaliyetlerinin içselleştirilmesi projesi yoluyla yenilikçi bir deneyim sağladı ve Goiás'ta birkaç belediyeye, en çeşitli bilgi alanlarında lisans ve lisansüstü derslerin uygulanmasına yol açtı. Ayrıca UEG, eyalet, belediye ve özel ağlardan binlerce öğretmene lisans düzeyinde eğitim sağlayan Tam Parselli Derece Programı gibi Özel Programlar uyguladı. UEG, bilimsel bilgi ve bilgiyi üretme ve sosyalleştirme misyonuyla şekilleniyor, ayrıca topluma eleştirel bir şekilde dahil olabilen profesyonellerin ve bireylerin kültürünü ve bütüncül eğitimini geliştirme ve Goiás Eyaleti'nin sosyoekonomik gerçekliğinin dönüşümünü teşvik etme misyonuyla şekilleniyor. ve ülkeden. Çok kampüslü bir kurum olarak UEG, Eyaletin tüm mikro bölgelerinde Goiás'ın sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunan Üniversite Kampüsü'ne sahiptir.

  • Jardim Sao Paulo, Brezilya

  Jequitinhonha ve Mucuri Vadileri Federal Üniversitesi (UFVJM), 8 Eylül 2005 tarihinde Federal Resmi Gazete'de yayınlanan 11.173 sayılı Yasa ile oluşturulan Eğitim Bakanlığı'na (MEC) bağlı bir devlet yüksek öğretim kurumudur. Eylül 1953, o zamanki vali Juscelino Kubitschek de Oliveira, Jequitinhonha Vadisi olan geniş alanın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Diamantina Diş Hekimliği Fakültesi'ni (Faod) kurduğunda. UFVJM olmadan önce, Federal Diş Hekimliği Fakültesi (Fafeod) ve Diamantina Entegre Federal Kolejleri (Fafeid) idi. UFVJM'nin Jequitinhonha, Vale do Mucuri, Noroeste ve Norte de Minas Gerais mezore bölgelerini kapsayan Diamantina, Teófilo Otoni, Unaí ve Janaúba olmak üzere dört şehirde kampüsleri vardır.

  • Formosinha, Brezilya

  Brasilia Katolik Üniversitesi (UCB), Federal Bölgedeki tek özel üniversitedir. Katolik, hayırsever ve toplum yüksek öğrenim kurumudur. UCB, Katolik eğitim kurumlarını sürdürmek, sağlam ve kaliteli bir eğitim ağı sağlamak amacıyla 1972'de kurulan Brezilya Katolik Eğitim Birliği (UBEC) tarafından yönetilmektedir.

  • São Paulo, Brezilya

  Yenilik, teknoloji, sürdürülebilirlik ve uygulamalı çalışma, 35 yıldır Eniac'ın özü olmuştur. Gerçek ve zorlu projelerle Eniac, öğrencilerinden beri iş piyasasında öne çıkmak için gerekli mesleki becerileri ve uygulamaları geliştiren liderleri ve girişimcileri eğitir. MEC sıralamasına göre, multidisipliner metodolojilere, altyapıya ve uluslararası kalite standartlarına yapılan tüm bu yatırım, Eniac'ı Guarulhos'taki en iyi yüksek öğretim kurumu yapmaktadır.

  • Bonsucesso, Brezilya

  50 yılı aşkın süredir akademik alanda faaliyet gösteren UNISUAM, öğrencilerinin gerçekliğini değiştirirken yıllar içinde gelişmiştir. Birincisi Brezilya'nın Üniversite Merkezi olan UNISUAM, erkeklerin gelişimini teşvik etme misyonuna odaklanarak, ilgili olduğu toplumun akademik, profesyonel ve kişisel gelişimini hedefleyen Öğretimi uygulayarak öğrencilerini her zaman ilk sırada tutmuştur.

  • Fábricas, Brezilya

  Federal São João del-Rei Üniversitesi (UFSJ), 18 Aralık 1986 tarihli 7,555 sayılı Kanunla São João del-Rei Yüksek Öğretim Vakfı (Funrei) olarak kurulmuştur ve iki kurumun toplanması ve federalleşmesinden kaynaklanmaktadır: 1954 yılında faaliyetlerine başlayan ve São João Bosco Eyaleti tarafından sürdürülen Bosco Felsefe, Bilim ve Edebiyat Fakültesi; ve sırasıyla 1972 ve 1976'da faaliyetlerine başlayan Ekonomik, İdari ve Muhasebe Bilimleri Fakültesi (Faceac) ve Endüstri Mühendisliği Fakültesini (Faein) sürdüren São João del-Rei Belediye Vakfı.

  • Bahia, Brezilya

  BAHIA ADVENTIST FACULTY (FADBA), Yedinci Gün Adventist Kilisesi'nin, Hıristiyanların kurtuluş işine ve topluma hizmet ve vatandaşlığın sorumlu bir şekilde kullanılması için yetkin profesyonellerin bütünsel oluşumuna kendini adamış, İncil dünya görüşüne dayanan bir eğitim kurumudur. .

  • Parque dos Jacarandás, Brezilya

  Üniversite, güçlü gelenek ile çağdaş dünya ve onun dönüşümleriyle olan bağlantının nasıl birleştirileceğini gösterir. Gelecek, yenilikçilik, girişimcilik ve sürdürülebilirlik, bilim, bilgi ve teknolojinin evrimini çok disiplinli bir şekilde bütünleştiren bir ortamın temelidir.

  • Goiabeiras, Brezilya

  Federal University of Espírito Santo (Ufes), müfredat, bilimsel, idari, mali ve varlık yönetimi özerkliğine sahip, Eğitim Bakanlığı'na (MEC) bağlı, kendi kendini yöneten bir kurumdur. Öğretim, araştırma ve sosyal yardım programlarının bölünmezliği inancıyla, tüm bilgi alanlarında çalışma mesleği ile çalışır. Ufes 5 Mayıs 1954'te kuruldu. Dört üniversite kampüsünden oluşur - başkent Vitória'da Goiabeiras ve Maruípe ve Alegre (eyaletin güneyi) ve São Mateus (eyaletin kuzeyi) belediyeleri - bir alana sahip 4,3 milyon metrekare. Kampüslerinin toplam alanı 292.000 metrekaredir (inşaat alanı).