Keystone logo
Birleşik Arap Emirlikleri

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2024

kurum sayısı: 22
  • North Ras Al Khaimah, Birleşik Arap Emirlikleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Canadian University Dubai (CUD), dünya lideri bir uluslararası müfredata dayalı lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Şehrin hareketli iş bölgesinde yer alan CUD, öğrencilere Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin dinamik yaşam tarzını deneyimlerken birinci sınıf bir Kanada eğitimi almaları için eşsiz bir fırsat sunuyor.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  1985 yılında kurulan Khawarizmi International College (KIC), BAE'de Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş bir yüksek öğretim kurumudur. KIC, kurulduğu günden bu yana öğrencilere eğitimlerini ilerletmek ve başarılı bir geleceğin kapılarını açmak için çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  AUE, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Yüksek Eğitim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı çatısı altında Akademik Akreditasyon Komisyonu'ndan (CAA) akreditasyon ile 2006 yılında kurulmuştur. AUE, 25 ülkeden artan öğrenci kayıtları yaşadı ve genel eğitim programı ve kredi-saat sistemi ile Amerikan yüksek öğretim modelini takip ediyor. Üniversite, mevcut ve gelecekteki pazar ihtiyaçlarını karşılayan programlarla Medya ve Kitle İletişimi, İşletme, Hukuk, Tasarım, Bilgisayar Bilgi Teknolojisi, Güvenlik ve Küresel Çalışmalar ve Eğitim olmak üzere yedi koleje sahiptir. Öğrenciler, çoğu Orta Doğu'da benzersiz olan çeşitli uzmanlıklardan birini seçerler. Dünyanın dört bir yanından doktora derecesine sahip tanınmış profesörler, çeşitli lisans ve yüksek lisans programları ile öğrencilerin güvenini, bilgilerini ve becerilerini geliştirir. American University in the Emirates (AUE), yerel ve bölgesel olarak önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olmaya kendini adamıştır ve öğrencilerin topluluğun yaratıcı, etkili ve üretken üyeleri olmaları için Pathway

  • Academic City, Birleşik Arap Emirlikleri

  Birmingham Üniversitesi, yüzyılı aşkın süredir büyük beyinlere meydan okuyor ve geliştiriyor. Üniversitenin Dubai'deki kampüsünde, alanında uzman akademisyenler tarafından yönetilen birinci sınıf bir öğrenme deneyimi sunmaya kendimizi adadık.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  23 ülkede 47 kampüsü bulunan SAE, 1976'dan beri yaratıcı medya eğitimi için küresel ölçütü belirlemektedir. SAE Dubai, kısa kursa ek olarak Animasyon, Ses, Tasarım, Film ve Oyunlar olmak üzere 5 disiplinde TEQSA onaylı Lisans Derecelerini gururla sunmaktadır. sertifikalar. SAE, Avustralya hükümeti tarafından onaylanmış Lisans Dereceleri sunar.

  • Ajman, Birleşik Arap Emirlikleri

  Üniversite Ana ve Aile Bilimleri Koleji, bağımsız bir tüzel kişiliğe sahip olan ve Yüksek Öğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığının, Yüksek Öğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığının kuruluş ve teşkilatına ilişkin 1992 tarihli (4) sayılı Federal Kanunun hükümleri ve uygulanmasında çıkarılan kararlar

  • Al Nahyan, Birleşik Arap Emirlikleri

  1988 yılında kurulan Yüksek Teknoloji Kolejleri (HCT), BAE'nin en büyük uygulamalı yüksek öğretim kurumu ve ülkenin ilk onaylı üniversite ekonomik serbest bölgesidir ve onu BAE'nin akıllı liderliğinin direktiflerine uygun olarak mezun şirketler için yetkilendirir.

  • Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri

  Al Qasimia University , bilim, edebiyat ve diyalog değerlerini yükselten farklı, çok kültürlü, akademik bir işaret olmayı hedefliyor. Yaptığı her şeyde hoşgörülü İslam'ın temelleri ve tüm dünyaya açık öğretileri tarafından yönlendirilir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  23 ülkede 47 kampüse sahip SAE, 1976'dan beri yaratıcı medya eğitimi için küresel ölçütü belirliyor. SAE Dubai, kısa kursa ek olarak Animasyon, Ses, Tasarım, Film ve Oyunlar olmak üzere 5 disiplinde TEQSA onaylı Lisans Derecelerini gururla sunar. sertifikalar. SAE, Avustralya hükümeti tarafından onaylanmış Lisans Dereceleri sunar. SAE, yaratıcı medya endüstrilerinde dünyanın önde gelen eğitimcisidir. 1976'da kurulan ve şu anda 23 ülkede 47 kampüs ile tüm dünyaya yayılıyoruz. Dubai'de SAE, 300'den fazla öğrenciye kurslar vermektedir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Kaliteli öğretim süreci, yaratıcılık, yenilikçilik, esneklik, teorik ve pratik çalışmaların sinerjisi sayesinde, MODERN BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ-CKM MOSTAR toplumun ihtiyaçlarına ve çeşitli alanlardaki gelişim eğilimlerine cevap verecektir. Yüksek düzeyde bir eğitim süreci sağlamak için genel akademik ve diğer faaliyetleri sürekli olarak izleyecek ve analiz edecektir.

  • Academic City, Birleşik Arap Emirlikleri

  Dubai'deki Akademik Şehrin kalbinde yer alan Al Ghurair Üniversitesi (AGU), dinamik olarak zorlu dünyanın talebini beslemek için öğrencileri doğru becerilerle donatmak için tasarlanmış uluslararası standartlarda lisans ve lisansüstü programlar sunan küresel olarak akredite bir üniversitedir.

  • Al Ain, Birleşik Arap Emirlikleri

  Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki ilk ve en önde gelen kapsamlı ulusal üniversite olan Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi'ne (UAEU) hoş geldiniz. 1976 yılında merhum Şeyh Zayed Bin Sultan Al Nahyan tarafından kurulan BAEU, kapsamlı, araştırma yoğun bir üniversite olmayı hedefliyor ve şu anda yaklaşık 13.000 Emirlik ve uluslararası öğrenciye kaydoluyor.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Murdoch University Dubai , Avustralya'nın yükselen araştırma üniversitelerinden biri olan ve merkezi Perth, Batı Avustralya'da bulunan Murdoch University'nin bir şube kampüsüdür. 2007 yılında Dubai Uluslararası Akademik Şehri'nde kurulan, Mayıs 2020'de etkileyici Dubai Bilgi Parkı'nın kalbine taşındık.