Keystone logo
Amerika Birleşik Devletleri

En İyi Üniversiteler Üniversite mezunu programlar içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

kurum sayısı: 3988
  • New Orleans, Amerika Birleşik Devletleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wichita, Amerika Birleşik Devletleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Evanston, Amerika Birleşik Devletleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Fort Wayne, Amerika Birleşik Devletleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Orlando, Amerika Birleşik Devletleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • St. Louis, Amerika Birleşik Devletleri

  Saint Louis Üniversitesi, öğrencilerin ve öğretim üyelerinin gelecekteki ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için 2022'de Bilim ve Mühendislik Okulu'nu kurdu. Okul, işlevler arası, disiplinler arası araştırma ve çalışmayı teşvik etmek için bilim, mühendislik ve teknolojiyi bir araya getirir. SLU'nun yeni kurulan Okulu aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır: Havacılık ve Uzay ve Makine Mühendisliği; Oliver L. Parks Havacılık Bilimleri Departmanı; Biyomedikal mühendisliği; Kimya; İnşaat, Bilgisayar ve Elektrik Mühendisliği; Bilgisayar Bilimi; Yer ve Atmosfer Bilimi; ve Fizik. SLU'nun Bilim ve Mühendislik Okulu'ndaki öğrenciler, kendi alanlarında birinci sınıf, ödüllü öğretim üyeleri tarafından uygulamalı bir eğitim alırlar. Öğrenciler kampüse geldikleri andan itibaren personel danışmanlarına, araştırma danışmanlarına ve kariyer hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi öğrenci destek hizmetine erişebilirler. 1818 yılında kurulan Saint Louis Üniversitesi, ülkenin en eski ve en prestijli Katolik kurumlarından biridir. Kökleri Cizvit değerlerine ve Mississippi Nehri'nin batısındaki ilk üniversite olarak öncü tarihine dayanan SLU, 13.500'den fazla öğrenciye, tüm insan için titiz, dönüştürücü bir eğitim sunuyor. Üniversitenin çeşitli akademisyen topluluğunun özünde, SLU'nun öğrencileri dünyayı daha iyi ve daha adil bir yer haline getirmeye zorlayan ve hazırlayan hizmet odaklı misyonu vardır. SLU, St. Louis konumunda bulunuyor, Missouri. Şehir, bir yenilik ve girişimcilik yuvasıdır - Popular Mechanics, St. Louis'i Amerika'nın 1 numaralı başlangıç şehri olarak derecelendirmiştir - ve SLU tam da bunun merkezinde yer almaktadır. İş, yenilik ve teknoloji merkezi, komşuların kampüsü ve metropol alanı olan Cortex İnovasyon Topluluğu, sekiz Fortune 500 şirketine ev sahipliği yapmaktadır. Ek olarak, St. Louis 55.000'den fazla SLU mezununa ev sahipliği yapmaktadır. Saint Louis Üniversitesi Bilim ve Mühendislik Okulu hakkında daha fazla bilgi edinmek için slu.edu/science-and-engineering adresini ziyaret edin.

  • Doral, Amerika Birleşik Devletleri

  Millennia Atlantic University (MAU), işletme, yönetim ve girişimciliğe ağırlık veren işletme odaklı lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Millennia Atlantic University, öğrencilerimize dünyanın her yerinden öğrenciler ve eğitmenlerle tanışabilecekleri ve iş dünyasında problem çözme ve liderlik yapma konusunda uygulamalı deneyim kazanma fırsatı bulacakları sıcak bir topluluk sunmaktadır.

  • Gainesville, Amerika Birleşik Devletleri

  Bir derece kazanmak için hayatınızı beklemeye almanıza gerek yok. Brenau'nun esnek online programları ile hayatınızı yeniden düzenlemek zorunda kalmadan eğitiminize devam edebilirsiniz. 1998'de ilk çevrimiçi programlarımızı başlattığımızdan beri, Brenau öğrencilerin farklı ihtiyaç ve yaşam tarzlarının taleplerini karşılamak için yeni programlar geliştirmeye ve oluşturmaya devam etti. Sizin için en uygun zaman ve yerde derslere katılabileceğiniz ve ödevleri tamamlayabileceğiniz kullanışlı, kullanımı kolay bir çevrimiçi öğrenme sistemi sunuyoruz.

  • Durham, Amerika Birleşik Devletleri

  Duke Üniversitesi'nin Pratt Mühendislik Okulu, Oyun Tasarımı, Geliştirme ve İnovasyon alanında 2024 Sonbaharında başlayacak yeni bir Mühendislik Yüksek Lisansına sahip. Bu program, her büyüklükteki oyun şirketi için oyun geliştiricileri, sistem mühendisleri, araç mühendisleri ve daha fazlası olacak profesyonelleri yetiştirmeye odaklanacaktır. Programın müfredatı, birinci sınıf oyunlar geliştirme becerilerini öğrenmeye ek olarak, kurumsal eğitim, fitness, spor, sağlıklı yaşam, cerrahi simülasyonlar, araştırma, eğitim ve metaverse dahil olmak üzere oyun teorisi ve teknolojisinin daha geniş uygulamalarına odaklanacaktır. Doğası gereği, oyun tasarımı ve geliştirmesi çok disiplinli bir uygulama alanıdır. Yüksek lisans programımızı, Duke kampüsündeki birden fazla bölüm ve disiplinle proje tabanlı işbirlikleri yoluyla öğrenci deneyimini zenginleştirmek için tasarladık. Oyun Tasarımı, Geliştirme ve İnovasyon Mühendisliği Yüksek Lisansı, bir endüstri danışma kurulu ile birlikte oluşturulmuş uygulamalı, beceriye dayalı bir programdır. Öğrenciler, endüstri destekli çalışmaların yanı sıra sınıf ve stüdyo projeleri, seminerler ve mentorluk yoluyla yeni beceriler geliştirecek ve ustalaşacaklar. Tüm öğrencilere, program boyunca beceriye dayalı öğrenmelerini sergileyen, odaklanmış bir ePortföy geliştirme sürecinde rehberlik edilecektir.

  • New York, Amerika Birleşik Devletleri

  Pratt bir kurum, bir deneyim ve bir fikirdir. Yaratıcı kariyerlere erişimi genişletmek için radikal bir deney olarak başlayan şey, şimdi 1.200 özel öğretim üyesi ile 48 programda çalışan 5.137 lisans ve lisans öğrencilerinden oluşan bir topluluktur. 135 yıllık yapım, bu Pratt.

  • Arlington County, Amerika Birleşik Devletleri

  Marymount, entelektüel merakı, başkalarına hizmeti ve küresel bir bakış açısını vurgulayan Mary'nin Kutsal Kalbinin Dini geleneklerinin rehberliğinde kapsamlı bir Katolik üniversitesidir. Bir Marymount eğitimi liberal sanatlara dayanır, kariyer hazırlığını destekler ve kişisel ve profesyonel gelişim için fırsatlar sunar. Çeşitliliğe değer veren ve tüm kişinin eğitimine odaklanan öğrenci merkezli bir öğrenme topluluğu olan Marymount, her bireyin entelektüel, etik ve ruhsal gelişimine rehberlik eder.

  • Mequon, Amerika Birleşik Devletleri
  • Ann Arbor, Amerika Birleşik Devletleri

  1881'de kurulan Concordia University Wisconsin'in ana kampüsü, Wisconsin, Mequon'daki güzel Michigan Gölü kıyısının 200 dönümlük arazisinde yer almaktadır. Üniversite, dünyanın her yerinden 7.000'den fazla lisans ve yüksek lisans öğrencisine ev sahipliği yapmaktadır. Üniversite, fizik tedavi, uğraşı terapisi, eczacılık, hemşirelik uygulamaları, eğitim ve yakın zamanda başlatılan İşletme Doktorası alanlarında 90'dan fazla lisans ana dal, 50'den fazla yüksek lisans/yüksek lisans programı ve altı doktora derecesi sunmaktadır.

  • Boston, Amerika Birleşik Devletleri

  100 yılı aşkın bir süredir Simmons, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır. Entelektüel liderliği profesyonel hazırlıkla birleştiren bir eğitim yoluyla, öğrencilerin anlamlı yaşamlar sürmelerine ve 21. Yüzyıl için başarılı kariyerler oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

  • College Park, Amerika Birleşik Devletleri

  Maryland Üniversitesi'ndeki A. James Clark Mühendislik Okulu, tüm mezunların 21. yüzyılın büyük zorluklarını etkilemeye hazır bırakacakları sözünü yerine getirerek, yüksek kaliteli araştırma, yenilik ve öğrenim için katalizör görevi görüyor. Washington, DC'den sadece birkaç kilometre uzaklıkta bulunan Clark Okulu, yüksek teknoloji şirketleri ve federal laboratuvarlardan oluşan bir takımyıldızın merkezinde yer almakta olup, öğrencilere ve öğretim üyelerine endüstri ve hükümet ortaklarıyla benzersiz profesyonel ilerleme fırsatlarına erişim sunmaktadır.

  • Richmond, Amerika Birleşik Devletleri

  Kariyer hedefleriniz arasında kar amacı gütmeyen, yüksek öğrenim, K-12 veya devlet kurumları yer alıyor olsun, VCU School of Education akademik programları öğrenmeyi yeni bir düzeye taşır. US News and World Report'a (2023) göre en iyi 16. devlet lisansüstü eğitim okulu ve eğitimde en iyi 10. çevrimiçi usta olarak, işleri farklı yapıyoruz.