Keystone logo

55 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Doğa Bilimleri Yer Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Doğa Bilimleri
  • Yer Bilimleri
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (55)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Doğa Bilimleri Yer Bilimleri

Pazarlanabilirliği ve iş potansiyelini geliştirmek için, birçok öğrenci bir BSc kazanır. BSc, ya da Bachelor of Science, ilgi alanındaki bir alanda daha yoğun bir çalışmaya izin veren bir lisans programıdır. Çoğu yüksekokul ve üniversiteye kayıt olmak için lise diploması gerekmektedir. Bu derece, bir yüksek lisans veya doktora kazanmak için gerekli bir önkoşuldur.

Yer bilimlerinde BSc nedir? Bu program çevre ve Dünya gezegeni üzerinde kapsamlı bir çalışmadır. Kurslar oldukça entegre olma eğilimindedir ve çok fazla laboratuar çalışması içerir. Bir öğrenci meteoroloji, jeoloji, matematik ve organik kimyayı okuyabilir. Bazı kurumlar ayrıca saha çalışması ve araştırma gerektirir. Öğrenciler bilimsel araştırma toplama kağıtları yazabilir ve bulgularına göre sözlü sunum yapabilirler.

Dünya Biliminde bir BSc okuyan öğrenciler genellikle araştırma yapma yeteneğine sahiptir. Gündelik deneyimleri işlemek için yararlı olan bilgiyi analiz etme ve bilgiyi sentezleme becerileri kazanabilirler.

Dünya Biliminde bir BSc ile ilgilenen öğrenciler, masrafları dikkatle araştırmalıdır. Okul, okula, okula, okula, okul ücretine vb. Bağlı olarak değişecektir. Lisans programının maliyeti, hangi kuruma katılacağınız konusunda bir faktör olmalıdır.

Dünya Biliminde bir BSc mezunları, birçok meslek için talep var. Bazı örnekler paleontolog, oşinografi, jeokimya ve hidroloğu içerir. Kamu alanında çevre uzmanları veya proje tasarımcıları olarak çalışmak için fırsatlar vardır. Bir okulda veya üniversitede öğretim ve araştırma her zaman bir seçenektir. Ek bir hukuk derecesi ile, öğrenciler çevre avukatları olabilir.

Dünyadaki enstitüleri kazanmak isteyenler, dünya çapında kurumlar bu programı sundukları için yerel veya yurt dışında eğitim görebilirler. Programlamada daha fazla esneklik isteyenler için, çevrimiçi derece programları da var. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.