Keystone logo

1 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sanat Çalışmaları Uygulamalı Sanatlar 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sanat Çalışmaları
 • Uygulamalı Sanatlar
Çalışma alanları
 • Sanat Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Popular study format

  Popular locations

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sanat Çalışmaları Uygulamalı Sanatlar

  Bilim A Lisans (Lisans) bir yüksek öğrenim kurumundan temin bir derecesidir. Genellikle çalışmanın dört yıl gerektirir. Ancak, bazı programlar hızlandırılmış çalışma ya da standart uygulama ile üç yılda tamamlanabilir. Bu eğitim seviyesine ulaşmak çoğu için bir rüya olduğunu ve küçük bir çaba ile tamamen ulaşılabilir.

  Uygulamalı Sanatlar Bir Lisans nedir? Uygulamalı Sanatlar A Lisans profesyonel sanat fırsatlardan yararlanmak için hazırlar. Çalışmanın bu derslerin sanata ağır odaklanmak için, genellikle eller deneyimlerini bir vurgu var. Uygulamaya tarihinin, öğrencilerin eleştirel etkili bir hareket eserler yaratmak için nasıl yanı sıra çeşitli sanat formları analiz öğreneceksiniz. Bilginler, bir konu üzerinde duruluyor önce metaller, tekstil, grafik tasarım ve diğer ortamlar ile çalışan, kendilerini bulabilirler.

  Bu derece faydaları öğrencilere tanınan eğitim ve pratikte büyük ölçüde yalan.Eğitimli profesyonellerin dikkatli gözleri altında, akademisyenler inkübe ve tam olarak gerçekleşmiş sanatçılara içine büyümek için bir şans var. Bu sanatçı kişisel stil ve keyifli bir kariyer yolu tanımlamanızı sağlar.

  Bu lisans programının maliyeti büyük ölçüde kuruma bağlı olarak değişir. Bir kurs üç ila dört yıl yerden sürecek ve potansiyel bilim adamları iyice bir üniversiteye taahhütte bulunmadan önce mali yardım araştırma için zorunludur. Bazı öğrenciler kısmi veya tam online sınıflar ile maliyetlerini düşürmek.

  Uygulamalı Sanatlar Bir BSc, eski öğrenciler meslekler bir dizi için hazırlanmıştır. Birçok grafik tasarım çalışmalarında iş bulmak. Bu nedenle, bilim adamları çeşitli varlıklar için logo ve mal tasarlayın. Tekstil öğrenciler moda endüstrisi içine taşımak ve benzersiz giyim hatları oluşturmak için tasarımcılar ile çalışabilirsiniz. Derece sahipleri de animasyon televizyon şovları, reklam ya da uzun metrajlı film üzerinde çalışıyor, kendilerini bulabilirler.

  Çalışmanın bu ders için birçok uluslararası seçenek vardır. Çevrimiçi sınıflar, mükemmel eğitim programlarına erişmek için dünya çapında yaşayan insanlar için harika bir yoldur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.