Keystone logo

56 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Uygulamalı Bilgisayar Bilimi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Uygulamalı Bilgisayar Bilimi
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (56)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Uygulamalı Bilgisayar Bilimi

Lisans derecesi, rahat bir kariyer bulmanın anahtarıdır. Uygulamalı Bilgisayar Bilimlerinde Lisans derecesine sahip olan öğrenciler, mesleki dereceler kazanma fırsatı da dahil olmak üzere kendilerine açık olan her çeşit araştırma ve yazılım analizi ve geliştirme seçeneklerine sahiptirler.

&nbsp

Uygulamalı Bilgisayar Bilimlerinde BSc Nedir? Bilgisayar işletim sistemlerinin, yazılımın ve diğer teknolojilerin geliştirilmesinde bilgisayar bilimlerine odaklanan bir derstir. İşletim sistemlerini, hesaplama teorisini, algoritma tasarımını ve mühendisliğini incelemenin yanı sıra, matematikte ve istatistikte genellikle dersler bulunmaktadır. Çoğu ders, oyun tasarımı, biyo-bilişim ve yazılım mühendisliği gibi bir program konsantrasyonuna izin verir.

&nbsp

Uygulamalı bilgisayar bilimlerinde bir dereceye kadar öğrencilerin takip etmesinin birçok nedeni vardır. Çalışma dersleri, kazançlı kariyer için, özellikle mezun veya mesleki derece almak isteyenler için bireyler hazırlar. Oyun popülerliği arttıkça, oyun tasarımı çalışmaları da önemli ölçüde arttı.

&nbsp

Uygulamalı Bilgisayar Bilimlerinde BSc'nin nihai maliyeti kuruma ve gerekli ders sayısına göre değişir. Aday öğrenciler, tüm maliyetleri anladıklarından emin olmak için programlarını dikkatlice araştırmalıdır. Masraflar, derslerin kampüs içinde mi yoksa çevrimiçi olarak mı alınıp alınmadığına bağlı olarak da değişebilir.

&nbsp

Uygulamalı Bilgisayar Bilimlerinde bir BSc ile, öğrenciler yazılım savunması, biyo-bilişim, veri yönetimi, oyun geliştirme, grafik, yazılım danışmanlığı ve daha birçok analizinde kariyeri araştırmayı kolay bulabilir. Yüksek lisans çalışmalarına devam ederek, diğer kariyer fırsatları mühendis, araştırmacı, istatistikçi veya üniversite profesörü olarak çalışmayı içerir. Teknoloji gelişmeye devam ederken, bu tür bir talepte artış eğiliminde olacaktır.

&nbsp

Uygulamalı bir bilgisayar bilimleri programına başvurmak için, öğrencilerin seçtiği okul için çevrimiçi bir başvuru formu doldurmaları gerekir. Bazı durumlarda mülakata ihtiyaç duyulabilir. Öğrencilerin, okuldan emin olmaları için kontrol etmeleri gerekmekle birlikte genellikle çalışma için herhangi bir ön koşul yoktur. Online kurslar, seçtikleri okuldan uzakta yaşayan öğrenciler için uygulanan bilgisayar bilimleri programları için kullanılabilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.