Keystone logo

1 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Yatırım Ticaret 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Yatırım
  • Ticaret
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Yatırım Ticaret

Bir Lisans veya Lisans çalışmanın bir lisans dersidir. Genellikle seçilmiş belirli lisans programına bağlı olarak, tamamlanması için üç ile beş yıl arasında gerektirir. Öğrenciler genellikle ilerleyen yıllarda kendi alanında daha ileri konulara geçmeden, daha genel kurslar ile başlayacak.

Commerce BSc nedir? Ticaret Bir lisans yönetim becerilerinin çeşitli öğrencilere yanı sıra iş belirli bir alanda becerilerini geliştirmek sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Kurslar tipik olarak pazarlama, muhasebe, finans, ekonomi, istatistik, insan kaynakları ve bilgi teknolojileri gibi temel iş çalışmaları içerecektir. Bazı durumlarda, belirli bir alanda önemli can öğrenciler.Diğer programlarda, orada hiçbir resmi mevcut büyük ama öğrenciler muhasebe, ekonomi, bankacılık, iletişim, yönetim bilişim sistemleri, pazarlama, işçi-işveren ilişkileri, risk yönetimi ve girişimcilik gibi bir çekirdek alandaki seçmeli konsantre olabilirsiniz.

Ticaret bir derece iletişim, problem çözme, planlama, liderlik ve zaman yönetimi mezunlarının yeteneklerini geliştirir. Bu beceriler, birçok kariyer uygulanabilir ve özellikle bir iş geçmişi gerektiren daha iyi pozisyonlar elde yardımcı olacaktır.

Bu derece maliyeti programının uzunluğu ve katıldığı kuruma bağlı, büyük ölçüde değişir. Birçok kişi şu anda gider bazı azaltmanın bir yolu olarak çevrimiçi kurumlarını tercih ediyor.

Ticaret alanında lisans derecesi ile mezun olanlar onların büyük ya da seçmeli seçtik Ne odak bağlı onlara açık kariyer, geniş bir çeşitlilik var.Aralarında muhasebeci, denetçi, mali analist, banka memuru, borsacı, veritabanı yöneticisi, sistem analisti, ekonomist, pazarlama yöneticisi, satış temsilcisi, insan kaynakları müdürü, reklam yöneticisi, danışman, hesap yönetici ve operasyon yöneticisi bulunmaktadır. Hemen hemen her şirket, kamu ve özel, bu becerileri gerektirir.

Ticaret online lisans dereceleri dünya çapında birçok farklı kurumdan temin edebilirsiniz. Çalışmanın bu yöntem işe ya da geleneksel sınıf programında şekilde olsun diğer yükümlülükleri olması gereken kişiler için en büyük esneklik sağlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.