Keystone logo

140 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Pazarlama Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Pazarlama Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (140)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Pazarlama Çalışmaları

Pazarlama, ekonomik sistemin kritik bir bileşenidir ve Pazarlama Bilim Bachelor bu dinamik alanına girmek için öğrencilere kapıları sayısız açar. Pazarlama alanında lisans derecesine sahip öğrenciler ürün ve hizmetlerinin yanı sıra ajanslarında üretimi veya satmak şirketlerinde iş kazanmak için iyi konumlandırılmış.

Pazarlama BSc nedir? Pazarlama A Lisans mezunları kazançlı iş kariyer başlamak için bir fırlatma rampası verir. Bu programlara katılanlar ürün pazarlama, marka yönetimi, müşteri davranışlarını, pazar araştırması, internet pazarlama eğilimleri, pazarlama analitiği, pazarlama iletişimi ve daha ele alacağız. Sosyal medya pazarlama, e-pazarlama, e-ticaret, dijital halkla ilişkiler, online itibar ve marka yönetimi, online reklam ve web ölçümler mezunları odaklanmak ve onların kariyerlerini büyüyebilir ki bazı alanlardır.

Başarıyla Pazarlama lisans derecesine tamamladıktan sonra, öğrencilerin iş günümüzün en canlı bölgelerinden birinde iş pozisyonları aramaya hazır olacak. İnternet pazarlama gücü, bu büyük bir kariyer seçim yapmak, özel yepyeni bir dizi yarattı.

Pazarlama alanında lisans derecesi için eğitim masrafları her okula özgü ve can bu nedenle değişir. Birçok program öğrencilerin önceki derecelerini almadıkça tamamlamak için dört yıl geçmesi. Bu gibi durumlarda, bir lisans iki yıl içinde elde edilmesi mümkün olabilir, fakat bu aynı zamanda kuruma bağlı olarak değişecektir.

Pazarlama Bilimleri Lisans olan bir kişi için uygun ortak iş unvanları pazarlama uzmanı, pazarlama müdürü, pazar araştırma analisti, marka yöneticisi, ürün yöneticisi, hesap koordinatörü, hesap yürütme, hesap yöneticisi, e-ticaret uzmanı, pazarlama iletişimi yöneticisi, yazarı dahil ve daha fazlası.Diğerleri kendi ürünlerini veya hizmetlerini pazarlamak isteyen şirketlerle olacak Bazı işler reklam veya pazarlama ajansları ile olacaktır.

Nerede pazarlama alanında lisans derecesi kazanmak için derslere almaya göz önüne alındığında, çevrimiçi kurumlar çok büyük seçenekler sunuyoruz. Bu öğrenme yöntemi, öğrencilerin süresini en üst düzeye ve internet pazarlama konuları okuyan kişiler için son derece yararlı olabilir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.