Keystone logo

9 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Moda Moda Tasarımı 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Moda
 • Moda Tasarımı
Çalışma alanları
 • Moda (9)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Moda Moda Tasarımı

  Bilim A Lisans (Lisans) dört yıllık bir ortalama kazanmak için gereken bir lisans derecesidir. Bir derece toplum kolejleri, özel veya devlet üniversitelerinde, ya da online kurslar yoluyla elde edilebilir. Mezunlar işgücü girmek veya daha ileri bir derece kazanmak için kendi eğitim ile devam etmeyi seçebilirsiniz.

  Moda Tasarımında bir Lisans nedir? Bu program moda sektöründe yönlerini çeşitli öğrencilere tanıttı. Pratik teknikler farklı malzemelerin bir dizi çalışmayı öğrenmek için her bireyin yaratıcılığı ile birleştirilir. Her program değişecektir rağmen, öğrenciler moda pazarlama, draping, tasarım, düz desen, moda illüstrasyon ve örme becerilerini geliştirebilir. Öğrenciler, tekstil tasarımı, desen verme, ve moda iş olarak sınıflar arasından seçim yapabilirsiniz.

  Moda tasarım Öğrenciler sürekli değişen moda dünyasının zorlukları karşılamak için donatılmış olacak ki fayda sağlayacaktır.Onlar da uyum ve iş ortamında hızla sorunları çözmek mümkün olacak. Çoğu program başarılı bir kariyer için öğrencileri hazırlamak için staj imkanı sunacak.

  Bir moda tasarımı diplomasını aldıktan ile ilgili maliyetler başka bir okuldan biraz değişebilir. Öğrenim ve diğer ücretleri ne olacağını öğrenmek için üst kurum tüyo başvurun.

  Moda Tasarımında bir lisans mezunları kariyer yolları çeşitli seçim yapabilirsiniz. Tüm dünyada üretim ve tasarım firmaları onları gelişmeye ve büyümeye devam yardımcı olmak, bilgili eğitimli ve yetenekli bireylerin ihtiyacı vardır. Mezunlar, küçük veya büyük bir şirkette moda tasarım pozisyonu tercih edebilir, ya da serbest kapasitede çalışabilir. Diğer kariyer başlıkları ürün müdürü veya tekstil tasarımcısı içerebilir.

  Bizim çevrimiçi veritabanı kullanarak bir moda tasarım programı için kapsamlı bir soruşturma gerçekleştirebilirsiniz.Hemen başlamak için, kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arayın.