Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Fen Bilimleri Lisansı  (Fen Bilimleri Lisans Eğitimi) içinde Mühendislik Çalışmaları içinde Tucson, Amerika Birleşik Devletleri 2023

1 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Mühendislik Çalışmaları içinde Tucson, Amerika Birleşik Devletleri 2023

overview

Tucson Arizona Meksika sınırına yakın yarım milyon bir şehir. Kent Arizona çöl ve yüksek dağların arasında sokuldu ve devletin üst eğitim tesisleri birçok ev olduğunu.

Mühendislik ve teknoloji alanı, mühendislik alanının kavramsal tasarımına odaklanarak teknolojik uygulamaların nasıl kullanıldığını inceler. Mühendislik ve teknoloji öğrencileri, mühendisler tarafından oluşturulan planları kullanarak bunların gerçek yaşama nasıl uygulanabileceğini öğrenmektedirler.

ABD, uluslararası öğrenciler için dünyanın en popüler destinasyonu olmaya devam ediyor. ABD'deki üniversiteler dünya sıralamalarına hükmediyor ve ülke ayrıca çok çeşitli heyecan verici eğitim yerleri sunuyor. Devlet üniversite sistemleri kısmen eyalet hükümetleri tarafından sübvanse edilir ve yüz binlerce öğrencinin bulunduğu eyalete yayılmış birçok kampüse sahip olabilir.

Tüm dünyada akademik kurumlar BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi sunmaktadır. Bu lisans derecesi öğrencileri iş yerine ya da daha ileri düzeyde eğitim seçeneklerine hazırlamaktadır. BSc programları genelde üç ila beş yıl sürmektedir.

read_more

filters

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Mühendislik Çalışmaları
fields_of_study
  • Mühendislik Çalışmaları (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format