Keystone logo

45 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Kimya Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Mühendislik Çalışmaları
 • Kimya Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (45)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Kimya Mühendisliği

  Elde etmek için üç yıldan beş yıla yerden alarak, Science Lisans mesleki fırsatlar bir dizi yol açan bir akademik onur. Eğer derecesine sahip olduktan sonra, bu kadar kolay olmamıştı veya lisansüstü diploması için seçeneğiniz vardır.

  Kimya Mühendisliği Lisans nedir? kimya mühendisliği alanında organik kimyanın gelen biyomedikal mühendisliği için her şeyi kapsayan, oldukça geniştir. Tipik bir kimya mühendisliği programı, moleküler değişim, kimya mühendisliği analizi ve temel laboratuvar uygulamaları da dahil olmak üzere alanın temel, maruz kalmanıza için tasarlanmıştır. Eğer çalışmalar ilerledikçe, sen termodinamik, organik kimya ve ileri hesapta ders alabilir. kimya mühendisliği alanında son derece zorlu olduğunu ve başarılı bir derece elde etmek için büyük bir kararlılık gerektirir.

  Kimya mühendisleri, hayati tasarım potansiyel hayat kurtarıcı ürünler birçok sanayi ile katılıyor.Moleküler değişiklikleri anlamak ve kontrol yeteneği değerli bir beceridir ve kimya mühendisliği programına kayıt yaptıran yaparak, ilaç, tekstil, ve diğer gerekli mal oluşturmak için fırsat var.

  Bilim bir lisans satın almak için yaklaşık dört yıl sürer. Bir lisans programının maliyeti okuldan okula değişir, bu nedenle gerekli harç ücretlerini belirlemek için tercih kolej başvurmalısınız.

  Kimya mühendisleri, çeşitli endüstriler içinde önemli rol oynar. Birçok mühendis kimya ve enerji sektörlerinde çalışmak ve onlar da ilaç, biyomedikal cihazların ve diğer benzer ürünler üretmek şirketleri ile iş bulur. Kimya mühendisleri için Kariyer de hükümet ve eğitim mevcuttur. Mezunları için bazı diğer popüler kariyer alanları ürün geliştirme, pazar analizi ve süreç kontrolü içerir.Bir programa kayıt olduğunda birçok temel becerileri kazandırmak; Bu meslekler geniş bir yelpazede uygulanabilir.

  Orada kimya mühendisliği programları sunan birçok uluslararası okullar vardır ve aynı zamanda online kurslara kayıt olabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.