Keystone logo

41 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Eğitim ve Pedagoji İlköğretim 2024

filtreler

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Eğitim ve Pedagoji
 • İlköğretim
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (41)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Eğitim ve Pedagoji İlköğretim

  Bachelor of Science derecesi genellikle BSc olarak kısaltılır ve böyle bir programda okuyabileceğiniz bir takım disiplinler vardır. Bu lisans derecesi, uzmanlık alanınız veya yüksek lisans derecesi ile devam eden eğitiminizde kariyer yapmak için hazırlık aşamasındadır.

  İlköğretim BSc Nedir? İlköğretim BSc, öğrencileri, genellikle anaokulundan altıncı sınıfa kadar öğretim uygulamaları ile tanır. Kurs eğitimin teorileri ve uygulamalarına odaklanacaktır; müfredatta yer alabilecek bazı dersler arasında Öğretim Tasarımı, Çokkültürlü Öğrencilerin Öğretimi, Erken Çocukluk Gelişimi ve Eğitimde Kamu Politikası bulunmaktadır. Muhtemelen bir öğretim uygulamasına birçok programda yer verilecektir.

  Bu sınıflar açık bir şekilde öğretim becerileri kazandıracak, ancak bir takım başka avantajlar da sunabileceklerdir. Muhtemelen grup yönetimi, liderlik ve zaman yönetimi gibi mesleki becerileri geliştirirsiniz.

  Çoğu öğrenci, İlköğretim BSc'sinin neye mal olacağını bilmek ister. Bu, birkaç faktöre bağlıdır; İlginizi çeken okullardaki kayıt temsilcilerine en güncel bilgileri almak için daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  İlköğretim mezunu bir BSc'nin takip etmesi gereken en belirgin iş, ilkokul öğretmeni olacaktır. Gerçekten de, lisansınız muhtemelen bu pozisyon için size yeterlidir, ancak ilgilendiğiniz diğer fırsatları da bulabilirsiniz. Müfredat yöneticisi olarak idari bir rol de üstlenebilir veya bilginizi bir ders kitabı yazarı olmak için kullanabilirsin. Bir eğitim koordinatörü veya danışman olarak hareket etmek, yeteneklerinizden faydalanabilir ve eğitim sektöründe ödüllendirici işler teklif edebilir.

  Bununla birlikte, bunlardan herhangi birine ulaşmak için öncelikle başvurmak istediğiniz bir okul bulmadan yapamazsınız. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.