Keystone logo

136 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İşletme Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (136)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İşletme Yönetimi

Başarılı şirketlerin iş fonksiyonlarını düzenlemek için nitelikli yöneticiler güveniyor. Pratik becerileri sağlam bir set ile çalışanların her zaman rağbet vardır. Temel yeterliliklerinin geliştirmek isteyen öğrenciler İşletme Yönetimi Bilim (Lisans) Diploması düşünmelisiniz - BBM.

BBM - İşletme Yönetimi BSc nedir? Bu işverenler için aradığı temel iş becerilerini geliştirmeye odaklanan bir lisans olduğunu. Öğrenciler iş yönetimi bilimi çalışma ve başarılı şirketler nasıl organize anlama odaklanın. Diğer iş derece benzer, ancak yönetim stratejilerini vurgulamaktadır. Öğrenciler liderlik rolleri için hazırlanmış ve birleştirmek ve insanları motive etmek tekniklerini geliştiriyoruz. Liderleri olarak, temel tüm iş-ilgili görevler anlamak olmalıdır, ve onlar iş hukuku, pazarlama, ekonomi, finans ve muhasebe gibi konularda bir dizi çalışma.

Program boyunca, eleştirel düşünme ve karar verme becerileri gelişmiştir. Mezunlar işverenlerin yetkinlikleri daha geniş bir yelpazesi sunuyoruz. Zaten onların mesleklerinde tecrübeli olanlar için, bu derece terfi yolunu açar. Sadece iş gücüne başlayan olanlar kendi kariyerlerini başlatmak için sağlam bir temele kazanacaktır.

İşletme Yönetimi Fen Bilimleri Lisans için maliyeti - BBM değişebilir. Daha popüler programlardan biri olarak, dikkate çeşitli seçenekler vardır. Öğrenciler kurs ücretleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için belirli kurum başvurmaları önerilir.

BBM mezunları için mevcut kariyer seçenekleri geniş bir yelpazesi vardır. Bu mezunları dikkate alınacaktır liderlik rolleri doldurmak gerek şirketler. Öğrenciler eğitim uzmanlaşmak esnekliğe sahip ve yöneticileri, tedarik zinciri yöneticileri, insan kaynakları yöneticileri ya da operasyon yöneticileri olarak kariyerlerine devam edebilir.İşletme Yönetimi Bilim A Lisans - BBM ayrıca bir üst düzey yönetici olarak bir kariyer yol açabilir.

Istihdam piyasasında rekabet üst düzey işler için şiddetli ve doğru eğitim gören kontrol altına almak için konumda koyar. Online üniversite programları dahil olmak üzere, dikkatle tüm seçenekleri düşünün. Zaman, kaynak ve coğrafi ihtiyaçlarına uygun çözüm arayın. Bizim çevrimiçi veritabanı arama ile size yardımcı olmak için tasarlanmış ve size karar vermek için gereken bilgi toplama başlatmak için mükemmel bir yerdir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.