Keystone logo

257 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İş Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (257)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi

Bilim A Lisans tipik bilimler odaklanan bir lisans derecesi, ancak bazı üniversiteler tarafından olmayan bilim alanları için layık olabilir. Öğrenciler daha fazla eğitim lisans çeşit gerekir. derecesi Bu tip genellikle tamamlamak için üç ila beş yıl sürer.

İşletme bir Lisans nedir? İşletme Bilim A Lisans öğrencileri orta düzey yöneticiler olarak kendi işini, iş başlatmak veya eğitime devam etmek için gereken yapı taşları verir. Birçok okul, bir finans uzmanlık, girişimcilik yönetimi, muhasebe ya da uluslararası yönetim ile İşletme BSc sunuyoruz. Bu program bir okuldan diğerine değişebilir, ancak zorunlu dersler, küresel politika ve strateji, organizasyon yeniliği, profesyonel iletişim ve iş hukuku içerebilir.

gerekli teknik bilgi ve beceri setleri ile iş dünyasına girmek için hazırlar çünkü Çalışmanın Bu ders faydalıdır. Yenilikçi eğitim öğrencileri önemli yazılım programları ve uygulamaları ile tanıdık gelecektir sağlar. Bu derecesi ile, bir öğrenci bir orta düzey yönetim pozisyonunda profesyonel dünyasına girmek mümkün olabilir.

İşletme bir BSc maliyeti ülke ve kuruma dayanmaktadır. Eğer kampüste ya da online dersleri almak durumunda öğrenim okulu, bir dönem almak kaç sınıfları, kentsel ya da kırsal olsun, nerede yaşadığınıza bağlı olabilir ve.

İşletme bir Lisans iş dünyasında çeşitli işler için öğrencileri hazırlamak içindir. Uluslararası bir satış temsilcisi, küresel kaynak yöneticisi, mali muhasebeci, vergi hazırlayan, portföy yöneticisi, mali danışman, denetçi, finans kontrolörü, yönetim danışmanı veya küçük işletme sahibi olabilir.Sizin kariyer yolu seçtiğiniz uzmanlık bağlı olabilir. Bu derece aynı zamanda master veya doktora derecesi, ileri eğitim neden olabilir.

Uygulamak hazır mısınız? senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.