Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Fen Bilimleri Lisansı (Fen Bilimleri Lisans Eğitimi) içinde Denizcilik Teknolojisi 2024

4 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Denizcilik Teknolojisi 2024

genel bakış

Çoğu öğrenci lisans programına giren ve bir derecesini elde ederek eğitime başlamak için karar. Öğrenciler kendi alanında temelleri güçlü bir anlayış kurmak için bu mükemmel bir fırsat olabilir. Bu vakıf bir kariyer inşa etmek mümkündür.

Deniz Teknolojisi BSc nedir? okyanuslar pek çok hayati kaynakları ile tüm gezegeni sağlamak ve deniz teknolojisi tüm gelişmekte olan ve onu korumak ve denizlerimizi yönetmek için kullandığınız teknolojiyi bakımı hakkında olduğunu. Kurslar genellikle deniz teknolojisi, işletme, gemi teknolojisi, lojistik gelişme, balıkçılık ve yetiştiricilik çalışmaları içerir. Bu konular öğrencilere deniz kaynakları ve su ürünleri yetiştiriciliği, deniz hidrodinamik ve deniz mühendisliği olabilir onların uzmanlık, bulmanıza yardımcı olabilir. Eğer uzmanlaşmak karar Ancak, çalışmaların son derece dinamik bir dizi keyfini çıkarabilirsiniz.

Dünya 'ın okyanusların onun çok önemli kaynaklarından biridir.Çoğu hayat doğrudan deniz ortamlarının sağlık bağlıdır. Deniz teknolojisi incelenmesi, gelecekte bir fark yaratmak yardımcı olmak ve bizim en hassas habitatların birini korunmasına yardımcı olmak için doyurucu bir pozisyonda öğrencileri koyabilirsiniz. Buna ek olarak, çünkü majör dünya çapında doğası, tüm dünyadan öğrencileri yararlanabilir.

Lisans derecesi programları maliyet biraz değişir. Birçok faktör giderleri etkileyebilir ve yoğun önceden araştırılmalıdır. Dikkate Yönleri okul, program çalışmanın uzunluğu ve eğitim olacak olan hatta ülkeyi kapsar.

Mezunları için mevcut olan birçok kariyer vardır. denizcilik ve denizcilik endüstrisi deniz teknolojisi profesyonelleri için özellikle yüksek talep var, ama deniz keşif, denizcilik idaresi, nakliye yönetimi, petrol ve gaz sektörlerinde birçok fırsat vardır.Alternatif olarak, öğrenciler deniz teknolojileri araştırma tarafına kendilerini adamaya ve teknoloji ve biyoloji okuyan farklı araştırma istasyonlarında çalışabilirsiniz.

Eğer okyanuslarda ilgileniyorsanız, deniz teknolojisi sizin için mükemmel bir kariyer olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Denizcilik Teknolojisi
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı