Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 17 Fen Bilimleri Lisansı  (Fen Bilimleri Lisans Eğitimi) içinde Ceza Hukuku 2023/2024

17 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Ceza Hukuku 2023/2024

genel bakış

Çoğu insan dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ister. Ceza adaleti sistemindeki hizmet, sapmış gibi görünen kişilere yardım etmenin bir yoludur. Yaklaşık dört yıllık bir çalışma ile öğrenciler Ceza Adaletinde bir Bachelor of Science kazanabilir ve şu anda adalet sisteminde olan insanların hayatında fark yaratmaya başlarlar.

&nbsp

Ceza Adaletinde Bsc Nedir? Bu lisans programı, öğrencinin yaşadığı ülke için ceza adaleti sistemini çevreleyen yasa ve prosedürlere odaklanma eğilimindedir. Öğrencilerin üzerinde yoğunlaşmayı seçebilecekleri birçok farklı özel alan bulunmaktadır. Çalışma dersleri genellikle kriminoloji, hukuka giriş, etik ve polis ve güvenlik yönetimi içerir. Bu derece, ceza adalet sisteminde kariyer yapmak isteyen herkes için geliştirme eğitimi görür.

&nbsp

Öğrencilerin ceza adaletinde dereceye girmeyi seçmelerinin pek çok nedeni vardır. Sahada çalışmayı planlayan kişiler, belirli pozisyonlara hak kazanabilmek için eğitime ihtiyaç duyabilirler. Halen ceza adaleti kariyerinde çalışan personel, bir derece kazandıklarında ek yardım hakkına sahip olabilir. Çoğu program çevrimiçi olarak da mevcuttur, bu da uzaktan öğrenenler için mükemmel kılar.

&nbsp

Cezai adalet derecesinin maliyeti kurum ve çalışma süresine bağlıdır. Öğrenciler kampüste okumak isteyenler için konut ve yiyecek dahil olmak üzere tüm maliyetleri anlamak için seçtikleri programı kapsamlı bir şekilde araştırmalıdır.

&nbsp

Ceza Adaletinde Bachelor of Science ile öğrenciler, alanla ilgili neredeyse her kapasitede hizmet verebilirler. Buna FBI, Vatan Güvenliği Departmanı ve polis departmanları dahildir. Kariyer, mahkeme idaresi, adli yardım, hapishaneler, tecavüz kriz merkezleri, yarı evler, uyuşturucu ve alkol programları ve daha pek çok konuda da mümkündür. Ceza avukatları veya hakimler olmak isteyenler için lisansüstü eğitim gerekebilir.

&nbsp

Ceza Adaleti'nde bir Bachelor of Science, başkalarına yardım etmek isteyenler için mükemmel bir derecedir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Hukuk Çalışmaları
  • Cezai Hukuk Çalışmaları
  • Ceza Hukuku
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (17)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı