Keystone logo

4 Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Dortmund, Almanya için 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Almanya
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular study format

Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Dortmund, Almanya

Dortmund şehir 50.000 sakinlerinin bir nüfusa sahiptir ve Almanya'nın en büyük 8. şehridir. Bu Bundersland, Kuzey Ren-Vestfalya yer almaktadır. Bu ormanlık ve su yolları olan bir tarım şehridir. Dortmund birçok üniversiteler, kolejler ve yüksek öğrenim akademileri merkezidir.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Tüm dünyada akademik kurumlar BSc ya da Fen Bilimleri Lisans derecesi sunmaktadır. Bu lisans derecesi öğrencileri iş yerine ya da daha ileri düzeyde eğitim seçeneklerine hazırlamaktadır. BSc programları genelde üç ila beş yıl sürmektedir.