Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu İşletme Lisanları  (İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi) içinde Yönetim Çalışmaları içinde Riyad, Suudi Arabistan 2023

1 İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi programlar içinde Yönetim Çalışmaları içinde Riyad, Suudi Arabistan 2023

overview

Suudi Arabistan'ın başkenti olarak, Riyad krallığının kalbidir. 5 milyon kişi üzerinde iyi bir nüfusa sahip, Riyad dünyanın farklı şaşırtıcı mimari dönüm noktası mekanı olan, 15 ilçe vardır. Endüstriyel bölüm kentin Kuzey-Doğu ve Doğu parçası olmaktır.

İdare, finans, pazarlama, takım çalışması ve organizasyon gibi temel ve ileri iş kavramlarının incelenmesidir. Bu çalışma alanı, iş hayatında kariyer arayan veya bir şirketteki mevcut konumlarını ilerletmek isteyen öğrenciler için oldukça faydalıdır.

Suudi Arabistan Ürdün Haşimi Krallığı ile birlikte, kendi kraliyet aileleri için adlı iki ülkeden biridir. Suudi Arabistan'da gurbetçilerin için epeyce iş vardır. O 'size gelmeden önce Arapça, temel tajweed ve bazı temel konuşma becerilerini okumayı öğrenmek için tavsiye.

BBA, ya da İşletme Yönetimi Lisans derecesi, işletme ve ticaret alanında üç ya da dört yıllık full time eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra alınan bir akademik derecedir. BBA programları kariyer olanaklarını arttırmaktadır.

read_more

filters

  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yönetim çalışmaları
fields_of_study
  • Yönetim çalışmaları (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format