Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu İşletme Lisanları  (İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi) içinde Yönetim Çalışmaları içinde Güney Afrika Cumhuriyeti 2024

1 İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi programlar içinde Yönetim Çalışmaları içinde Güney Afrika Cumhuriyeti 2024

genel bakış

İdare, finans, pazarlama, takım çalışması ve organizasyon gibi temel ve ileri iş kavramlarının incelenmesidir. Bu çalışma alanı, iş hayatında kariyer arayan veya bir şirketteki mevcut konumlarını ilerletmek isteyen öğrenciler için oldukça faydalıdır.

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

BBA, ya da İşletme Yönetimi Lisans derecesi, işletme ve ticaret alanında üç ya da dört yıllık full time eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra alınan bir akademik derecedir. BBA programları kariyer olanaklarını arttırmaktadır.

Daha fazla oku

filtreler

  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Güney Afrika Cumhuriyeti
  • Yönetim çalışmaları
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı