Keystone logo

filtreler

 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Fransa
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Dijital İş
 • Paris
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  1 İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi programlar içinde Dijital İş içinde Paris, Fransa için 2024

   Popular degree type

   Popular study format

   Popular education type

   İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi programlar içinde Dijital İş

   Paris Fransa ve sermaye en kalabalık kentidir. Bu 2 milyon sakinleri üzerinde bulunmaktadır. Bu önde gelen öğrenme merkezleri ve Avrupa bölgesinde sanata ev sahipliği yapar. Yüksek eğitimli kişilerin en çok ev sahipliği yapan Paris Fransa birçok prestijli üniversite bulunmaktadır.

   Dijital iş kavramı, bir şirketin tekliflerini, müşterilerle olan etkileşimlerini ve iç süreçlerini geliştirmek için dijital teknolojilerin uygulanmasını ifade eder. İş modellerinde yenilik yapmak, müşteri deneyimlerini iyileştirmek ve temel operasyonları desteklemek için teknolojiden yararlanarak ek değer yaratmayı amaçlamaktadır.

   Dijital işletme derecesi size hızla değişen dijital dünyada çalışmak için gereken bilgi ve becerileri öğretir. Muhasebe, finans, pazarlama ve yönetim gibi temel iş konularının yanı sıra bilgisayar bilimi, web geliştirme ve veri analizindeki teknik becerileri öğreneceksiniz.

   Ayrıca dijital ürün ve hizmetler oluşturmak için kullanılan teknolojiler ve araçların yanı sıra bunları kullanma stratejileri hakkında da bilgi edineceksiniz. Bu derece ile, günümüz ekonomisinde başarılı olmanın anahtarı olan, gelişen teknolojileri iş bağlamında anlamaya ve uygulamaya hazır olacaksınız.

   Dijital işletme diplomasıyla dijital pazarlama, web geliştirme, veri analizi, e-ticaret ve daha pek çok alanda çalışabilirsiniz. İşletmeler ve kuruluşlar için yeni fikirler yaratmak amacıyla bilginizi kullanabileceksiniz. Hatta kendi işinizi kurabilir veya girişimci olabilirsiniz.

   Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

   BBA, ya da İşletme Yönetimi Lisans derecesi, işletme ve ticaret alanında üç ya da dört yıllık full time eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra alınan bir akademik derecedir. BBA programları kariyer olanaklarını arttırmaktadır.