Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 7 Sosyal Bilimler Lisansı  (Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi) içinde Hanoi, Vietnam 2024

7 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde Hanoi, Vietnam 2024

genel bakış

Hanoi Vietnam tarihi başkentidir. Öğrencilerin iyi Vietnamca usta iseniz, Hanoi Güneydoğu Asya çevresindeki ülkenin en iyi üniversitelerinden bazıları ve tüm ev sahipliği yapmaktadır.

Vietnam Vietnam (Việt Nam), resmen Sosyalist Cumhuriyeti (Cong Hoa Xa Hoi Chu Nghia Việt Nam) Güneydoğu Asya'da uzun, ince bir ülkedir. Vietnam 'tarihinin savaş, kolonizasyon ve isyan biridir. Yabancı üniversitelerin varlığı 160 üniversite daha var Vietnam artmaktadır.

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi üç ya da dört yıllık süre zarfı içinde bir dizi kursun başarıyla tamamlanması sonucu verilmektedir. Bu dereceyi almak için öğrenilen konular sosyal bilimler ve fen bilimleri yelpazesi altında birçok farklı alanı içerebilmektedir.

Daha fazla oku

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları
  • Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı