Keystone logo

71 Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Uluslararası İş Hayatı 2024

filtreler

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Uluslararası İş Hayatı
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (71)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Uluslararası İş Hayatı

Uluslararası İşletmecilik Sanatlar A Lisans iş kavramları gibi ve küresel çalışmak isteyen öğrenciler için iyi bir seçimdir. Uluslararası iş bir kariyer birçok kapı açılır ve iş dünyasında birçok yüzü mezun tanıttı.

Uluslararası İşletmecilik BA nedir? Bu program, iş yönetimi için temel yapısını alır ve uluslararası bir ortamda vurgulamaktadır. Öğrenciler dünya çapında iş yapan ilgili belirli konuları keşfetmek için fırsat var. Bu yönetim durumları, pazarlama, ekonomi, siyaset ve içerir. Öğrencilerin BA kazanmak için almak bazı sınıfların örnekleri Uluslararası İş Hukuku, Operasyon Yönetimi, Finansal Muhasebe ve Uluslararası Pazarlama,.

Seyahat ve farklı kültürlerin kendilerini batırmak isteyenler için, Uluslararası İşletmecilik BA yurtdışında eğitim ve çeşitli dillerde öğrenme fırsatı sağlar. Öğrenciler hayatlarının tüm alanlarını fayda problem çözme becerileri geliştirmek ve onlar mevcut küresel konularda iyi bir anlayış ve farkındalık kazanmak. Birçok program da mezuniyet sonrası iş arama geliştirmemize yardımcı staj sağlamak.

BA kazanç ilgilenenler için, uluslararası bir iş derecesi için programlar sunan tüm dünyada birçok üniversite bulunmaktadır. Bir derece maliyeti seçtiğiniz hangi okul ve eğitim almak istediğiniz ülke içinde bağlı, biraz değişecektir.

Uluslararası İşletmecilik BA ile, yönetim fonksiyonları çeşitli pek çok kariyer var.Bir yabancı bir şirketin şube müdürü, uluslararası bir şirket içindeki stratejik analist, yatırımcı ilişkilerinde bir proje yöneticisi ya da uluslararası bir ofis bir üretim müdürü olabilir.

Lider pozisyonları insan kaynakları, finans ve muhasebe gibi alanlarda da mevcuttur.

Online dersleri alabilir zaman Uluslararası İşletmecilik lisans Kazanç daha ulaşılabilir. Bu seçenek, hayatında daha fazla esneklik sağlar ve birçok uluslararası okullar online kursları sunuyoruz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.